Na ndiqni në Instagram

 

Risi
Të fundit
49.80€ 39.90€
24.90€
49.80€ 39.90€
24.90€
Rreth nesh

Cityshop.tv ёshtё themeluar qё nga vitin 2011.

Transporti

Paguani vetёm 3€

Kthimet

Plotëso formularin

Blerje e sigurtë

Transport i sigurtë deri në adresën tuaj

Shitje nga TV

Prezentimi i produkteve direkt në TV

I vetmi vitaminë qe mua më ka bërë mirë është Shot For Slim. Lum ai që ka mundësi dhe e blenë e mjerë ai që ska mundësi për të blerë. Eshtë i vetmi preparat që tona të mirat i afron dhe të gjitha të këqijat i largon.
- Selim Seta
Për herë të parë për Shot For Slim kam ndëgjuar nga TV dhe kam vendos të marr këtë produkt, kam pasur shumë probleme me mbi peshë dhe isha 102 kg pasi që e kam marr produktin une me 10 shishe kam humbur 9 kg, e kom ndi veten shumë më mirë, kam qenë me aktive, kam ecë më mirë të gjitha më mirë.
- Nesrie Kuci

Cityshop TV - Teleshopping Blej Online

2 Hair Building Risi -20%
      Hair Buliding- Përmirësimi i pamjes së flokëve me fibra bimore org..
49.80€ 39.90€

text_tax 39.90€

Hair Building Risi
      Hair Buliding- Përmirësimi i pamjes së flokëve me fibra bimore org..
24.90€

text_tax 24.90€

2 Herbaclear Risi -20%
    Herba Clear është produkt bimor që largon dhe zhduk lythat e lëkurës në ..
49.80€ 39.90€

text_tax 39.90€

Herbaclear Risi
        Herba Clear është produkt bimor që largon dhe zhduk ..
24.90€

text_tax 24.90€

Byzylyk - Z058 Risi -40%
Byzylyk I larë në flakë ari të kuq e dekoruar me elemente Rhinestone. Me materiale antialergjike.&nb..
21.00€ 12.60€

text_tax 12.60€

Dermonu     Dermonu krema regjeneruese është tretman që zbeh dukshëm puçr..
Çmimi i rregullt Çmimi me CityGold
29.90€ 23.92€

text_tax 29.90€
text_reviews

LIVARIZ Livariz, dy perberes. Kremi riaktivizues Livariz forcon muret e venave, permir..
Çmimi i rregullt Çmimi me CityGold
42.90€ 38.61€

text_tax 42.90€
text_reviews

2 Dermonu -17%
Dermonu     Krema regjeneruese është tretman që zbeh dukshëm puçrrat në f..
59.90€ 49.90€

text_tax 49.90€
text_reviews

Artikujt e Blogut
Shit blej

Shit blej

admin 03/03/2015 1
Shitblej është faqja më e re në Kosovë që ju sjell interaktivitet për të gjetur atë që kërkoni apo për të shitur gjërat tuaja apo të biznesit tuaj. E ...
Lexo më shumë
Regjistro biznesin

Regjistro biznesin

admin 03/03/2015 0
Duke njohur nga afër rëndësinë që ka reklamimi i imazhit të bizneseve dhe reklamimi online i cili çdo ditë e më shumë është në rritje, portal Infosite...
Lexo më shumë
Kërko punë

Kërko punë

admin 03/03/2015 0
Puna.infosite.co është portal pune online, informues dhe këshillues i cili ka për qëllim të ju ndihmoj të gjithë juve që jeni në kërkimin e punës adek...
Lexo më shumë
Citysale

Citysale

admin 03/03/2015 0
Citysale është platformë e shpërndarjes së ofertave lokale dhe rajonale në qytete dhe zona të ndryshme të Kosovës, Shqipërisë dhe shumë shpejtë të Maq...
Lexo më shumë
Infosite

Infosite

admin 03/03/2015 0
Infosite është portal informativ dhe është dritarja ku ju do të keni mundësi të njiheni me informacione të fushave të ndryshme. A jeni duke kërkuar d...
Lexo më shumë