RISI: produkti me i ri per dobsim ART SOUP super n'forme kete vere.

Transporti

Transporti i sigurtë deri në adresen tuaj.

Kthimet

Plotëso formularin

Blerje e sigurtë

Paguaj pasi merrë porosinë

Shitje nga TV

Prezentimi i produkteve direkt në TV

Bikine LB160131

-40% Bikine LB160131
Shikime: 1386 Kodi i produktit: LB160131
Statusi: Në stok
0shitje
24.90€ 14.90€ Liruar nga Taksa: 14.90€

Opcionet e mundshme


* Madhësia:
* Materiali:

* Ngjyra:

Sasia: Shto në shportë

Porosit tani:

Në numrat e telefonit: 044 / 049 -260-900

Si dhe në viber:     +383 44 260 900

 

Posted by Cityshop.tv on Wednesday, August 30, 2017

Cityshop ёshtё kompani e shquar nё fushën e Teleshopping, e cila ka në fokus konsumatorin dhe shërbimin e plotë ndaj tij duke filluar nga marrja e porosisë, paketimi, e deri tek distribuimi, përfshirë këtu edhe shërbimin postar.

Përshkrimi:
Bikine dy pjesëshe.

Me ngjyra verore të kombinuara.

Të përshtatshme për çdo formë trupi.

Madhësia:
Masat në dispozicion: S, M, L dhe XL.

Nuk ka komente lidhur me këtë produkt.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë:Etiketimet: Bikine, Vera, Pershtatshme, Trupit