RISI: produkti me i ri per dobsim ART SOUP super n'forme kete vere.

Transporti

Transporti i sigurtë deri në adresen tuaj.

Kthimet

Plotëso formularin

Blerje e sigurtë

Paguaj pasi merrë porosinë

Shitje nga TV

Prezentimi i produkteve direkt në TV

Dermonu

-17% Nuk ka në stok Dermonu

Risi

Produkte te reja me kualitet te larte!

Shikime: 27186 Kodi i produktit: Dermonu
Statusi: Nuk ka në stok
60shitje
29.90€ 24.90€ Liruar nga Taksa: 24.90€

Opcionet e mundshme


* Ngjyra:

Porosit tani:

Në numrat e telefonit: 044 / 049 -260-900

Si dhe në viber:     +383 44 260 900

 

Posted by Cityshop.tv on Wednesday, August 30, 2017

Cityshop ёshtё kompani e shquar nё fushën e Teleshopping, e cila ka në fokus konsumatorin dhe shërbimin e plotë ndaj tij duke filluar nga marrja e porosisë, paketimi, e deri tek distribuimi, përfshirë këtu edhe shërbimin postar.

Dermonu

 

Krema regjeneruese Dermonu

Kjo kremë regjeneruese është tretman që zbeh dukshëm puçrrat në fytyrën tuaj dhe të gjitha papërsoshmëritë tjera si pikat e zeza dhe humbjen e ngjyrës së ndritshme duke e bërë lëkuren:

  • më të pastër,
  • më të njomë,
  • më të freskët,
  • më të qetë.

 

 

 

 

Vetëm me Dermonu do ta ndryshoni pamjen tuaj !


 

Përdorimi i kremës Dermonu:
 

 

Para përdorimit të kremës Dermonu duhet ta pastroni fytyrën me ujë të ngrohtë dhe pastaj ta aplikoni tretmanin në zonat e papërsosura të fytyrës si në:

  • shenja,
  • pika të zeza,
  • puçrra.

Pas aplikimit prisni deri sa krema të absorbohet plotësisht.

 

 

 

 

 

Prezantimi i kremës Dermonu përmes Video-Reklamës

 

5 ( 5 / 5 )
Përshëndetje Njomza. Para aplikimi të Dermonu ju duhet ta pastroni fytyrën, sa i përket sapunit, nuk ka rëndësi. Faleminderit!
3 ( 3 / 5 )
Pershendetje, me qfare sapuni me preferoni ta pastroj fytyren para se te perdor dermonu
5 ( 5 / 5 )
Përshëndetje Erza, Dermonú tregon rezultate të dukshme dhe efektive në 3 javët e para ndërsa rezultate të bindshme dhe përfundimtare pas 8 javësh. Përdorimi i Dermonu është: Duhet ta pastroni fytyrën tuaj me çdo sapun neutral në mëngjes kur do zgjoheni, gjithashtu dhe në mbrëmje para se të flini, ndjekur nga një aplikim i vogël i Dermonú, në lëvizje të rrumbullakët dhe butë përhapeni kudo pa fërkim. Faleminderit!
3 ( 3 / 5 )
kisha dasht ta di per sa jav ka efekt ky produkt edhe sa her perdoret a veq mramje
5 ( 5 / 5 )
Përshëndetje Emine. Shkalla e efektshmërisë së Dermonu varet nga lëkura juaj. Pra lëkura juaj është përcaktuesi se sa të ndikoj Dermonu. E rëndësishme është që ju paskeni vërejtur rezultatet pozitive. Nëse ende keni nga kremi ju lutemi mos ndaloni së përdoruri deri në harxhimin e sasisë. Nëse nuk keni dhe vlerësoni se ende keni nevojë për Dermonu porosisni edhe një tjetër. Faleminderit!

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë: