RISI: produkti me i ri per dobsim ART SOUP super n'forme kete vere.

Transporti

Transporti i sigurtë deri në adresen tuaj.

Kthimet

Plotëso formularin

Blerje e sigurtë

Paguaj pasi merrë porosinë

Shitje nga TV

Prezentimi i produkteve direkt në TV

Livariz

Livariz
Shikime: 31608 Kodi i produktit: Livariz
Statusi: Në stok
32shitje
39.90€ Liruar nga Taksa: 39.90€

Opcionet e mundshme


* Ngjyra:

* Me kartelën City Gold:

Sasia: Shto në shportë

Porosit tani:

Në numrat e telefonit: 044 / 049 -260-900

Si dhe në viber:     +383 44 260 900

 

Posted by Cityshop.tv on Wednesday, August 30, 2017

Cityshop ёshtё kompani e shquar nё fushën e Teleshopping, e cila ka në fokus konsumatorin dhe shërbimin e plotë ndaj tij duke filluar nga marrja e porosisë, paketimi, e deri tek distribuimi, përfshirë këtu edhe shërbimin postar.

LIVARIZ
 

​Livariz një zgjidhje për këmbët tuaja.

Produktet Livariz:  

  • Spreji Livariz,
  • Kremi riaktivizues Livariz.

Rezultate graduale, efektive, dhe të dukshme për vetëm gjashtë javë.

 

 

 

 

 

 

Spreji Livariz qetёson, zvogёlon ёnjtjen, dhe riaktivizon venat e zgjeruara, qё çon nё lehtёsim tё menjёherёshёm të dhimbjes dhe zhduk pamjen e pa këndëshme të venave.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kremi riaktivizues Livariz forcon muret e venave, përmirëson mikroqarkullimin, ju jep këmbëve tuaja jetë të re.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Si ta aplikoni kremin dhe sprejin Livariz:

 

Aplikoni kremin Livariz në pjesët ku keni përdorur sprej-in duke e masazhuar kembën tuaj. Vetëm pas pak sekondave do të keni një ndjesi hidratuese në kembët tuaja. Rekomandohet ta aplikoni Sprajin dhe kremin Livariz së paku dy herë në ditë: në mëngjes dhe  mbrëmje.Me garancinë e Eternelle Pharma. Mos e humbni rastin, porositni menjëherë.

 

Rezultati pas përdorimit të Livariz:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prezantimi i kremit dhe sprejit Livariz përmes Video-Reklamës

 


5 ( 5 / 5 )
Përshëndetje Afrim. Produktin Livaris mund ta përdorin edhe meshkujt edhe femrat. Faleminderit!
3 ( 3 / 5 )
ket produktin Livariz a ben edhe per meshkujt mue me kan fryr venat
5 ( 5 / 5 )
Përshëndetje Ina. Po siç ju thamë edhe më parë. Livariz me riaktivizimin e mikro-qarkullimit bënë që kapilarët të të mos duken më. Faleminderit!
1 ( 1 / 5 )
ju falenderoj per pergjigjien por ne fakt pyetja ime ishte nese kremi bashke me sprain i heq kapilaret e holle jeshile dhe kapilaret e kuq?sepse une tani nuk kam dhimbje,me teper jam e interesuar nga ana estetike,nese i heq zhduk keto kapilare apo jo.
5 ( 5 / 5 )
Përshëndetje Ina. Nëse merrni Livariz, në këtë paketim ju do të keni: I Spreji criogjenik I cili qetëson, zvogëlon ёnjtjen, dhe riaktivizon venat e zgjeruara, qё çon nё lehtёsim tё menjëhershëm. Spreji criogjenik fillon tё funksionoj menjёherё, dhe ёshtё shumё efektiv nё eliminimin e dhimbjeve, dhe nё riaktivizimin e qarkullimin e gjakut dhe II. Livariz kremi riaktivizues forcon murin e venave, dhe riaktivizon venat e zgjeruara, përmirëson mikro-qarkullimin, ju jep kёmbёve tuaja njё jetё tё re. Livariz kremi riaktivizues sё bashku me sprejin, janё aleatёt mё tё mirё pёr luftёn kundёr venave tё zgjeruara. Me Livariz ju do të merrni trajtimin mё efektiv me veprim tё dyfishtë pёr venat e zgjeruara si dhe efektet do ti merrni për vetëm gjashtë javё.Faleminderit!

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë:Etiketimet: Vena, Sprej, Kembet, Kremë