RISI: produkti me i ri per dobsim SLIM LINE SHOT super n'forme kete vere.
Pastro
Kërko sipas çmimit
Kategoritë
Ngjyra
Sasia
Gjitha kategorite
Transporti

Transporti falas deri ne adresёn tuaj!

Sete

Sete
Trego:
Klasifikoni sipas:
Set - S007 -40%
Set varëse + vathë të larë në flakë ari 18K. Të dekoruar me gurë Zirkoni.  Stili: ROMANTI..
23.00€ 13.80€ Liruar nga Taksa: 13.80€
Set - S014-C -35%
Set varëse dhe unazë me dizajn unik. Të larë në flakë ari të bardhë 18K. Të dekoruar me elemen..
23.00€ 15.00€ Liruar nga Taksa: 15.00€
Set - S015-C -32% Nuk ka në stok
Set varëse dhe unazë. Dizajn unik i larë në flakë ari të bardhë 18K.  Stili: ROMANTIK. ..
22.00€ 15.00€ Liruar nga Taksa: 15.00€
Set - S035 -55%
Set unazë dhe vathë. Të larë në flakë Platinium. Të dekoruar me gurë Kristali.  Stili:..
33.00€ 15.00€ Liruar nga Taksa: 15.00€
Set - S108 -48%
Set varëse dhe vathë argjendi. Në formë zemre. Të dekoruar me elemente Rhinestone.  St..
23.00€ 12.00€ Liruar nga Taksa: 12.00€
Set - S227 -29% Nuk ka në stok
Set varëse, byzylyk dhe vathe. Të larë në flakë Platinuim 18K. Të dekoruar me element Rhinesto..
35.00€ 24.90€ Liruar nga Taksa: 24.90€