RISI: produkti me i ri per dobsim SLIM LINE SHOT super n'forme kete vere.
Pastro
Kërko sipas çmimit
Kategoritë
Sasia
Ngjyra
Tag
Ngjyra
Materiali
Madhësia
Materiali
Gjitha kategorite
Transporti

Transporti falas deri ne adresёn tuaj!

Femra

Femra
Trego:
Klasifikoni sipas:
Bikine LB160131 -40%
Përshkrimi: ​Bikine dy pjesëshe. ​Me ngjyra verore të kombinuara. ​Të përshtatshme për ç..
24.90€ 14.90€ Liruar nga Taksa: 14.90€
Bikine LB16062 -25%
Përshkrimi: ​Bikine të zeza një pjesëshe. ​Me formë të hapur në gjoks dhe shpinë. ​Me d..
19.90€ 14.90€ Liruar nga Taksa: 14.90€
Bikine LB16623 -34%
Përshkrimi: ​Veshje intime shumë sensual dhe njëkohësisht të rehatshme. ​Forma e veçantë, e..
14.90€ 9.90€ Liruar nga Taksa: 9.90€
Bikine LB16823 -34%
Përshkrimi: ​Bikine me printime lulesh. ​Forma dy pjesëshe me prerje të veçanta dhe shumë s..
14.90€ 9.90€ Liruar nga Taksa: 9.90€
Përshkrimi: ​Duks i gjatë për femra për sezonin e veshtjese! ​Pjea e mbrapme është më e gjatë. ..
34.90€ Liruar nga Taksa: 34.90€
Përshkrimi: ​Fllastera ngjitëse për gjinjë. ​Të përshtatshëm me lëkurën e gjinjëve. ​..
14.90€ Liruar nga Taksa: 14.90€
Fund -LB90454 -40%
Përshkrimi: ​Fund i shkurtë lëkure me lidhse. Ngjyra: ​Me ngjyra të zezë. ..
24.90€ 14.90€ Liruar nga Taksa: 14.90€
Fustan - 25827 -50%
Përshkrimi: ​Fustan farmerke i qëndisur. Materiali i butë. Materiali: ​95% Poliestër + 5% M..
29.90€ 14.90€ Liruar nga Taksa: 14.90€
Fustan -25519-2 -50%
Përshkrimi: ​Fustan elegant i shkurtë me detaj tek qafa. Materiali: ​85% Poliestër+15% Mat..
29.90€ 14.90€ Liruar nga Taksa: 14.90€
Fustan -25593-2 -20%
Përshkrimi: ​Fustan i ngushtë me mëngë të gjata. Materiali: ​95% Poliestër + 5% Material el..
24.90€ 19.90€ Liruar nga Taksa: 19.90€
Fustan -25699 -20%
Përshkrimi: ​Fustan i ngushtë. Materiali kadife. Materiali: ​35% Pambuk+65% Poliestër Ng..
24.90€ 19.90€ Liruar nga Taksa: 19.90€
Fustan bardh e zi me fije F21651 Së shpejti
Përshkrimi: ​Në stilin elegant nuk bënë të mungoj ky fustan kaq unik. ​I dizajnuar me dy ngjyra ..
0.00€ Liruar nga Taksa: 0.00€
Fustan bardhë e zi me mëngë F21607 -40%
Përshkrimi: ​Fustan që është projektuar për të ju dhuruar forma perfekte. ​Me material shumë uni..
24.90€ 14.90€ Liruar nga Taksa: 14.90€
Fustan bezh me mëngë të zeza F6213 Nuk ka në stok
Përshkrimi: ​Fustan shumë elegant dhe serioz për ndeja apo punë në zyre. ​Me dy lloje materiales..
19.90€ Liruar nga Taksa: 19.90€
Fustan dantelle me mëngë të gjata F22651-2 -14% Nuk ka në stok
Përshkrimi: ​Zbukuro pamjen tuaj me këtë fustan e dantellë unike. ​Me mëngë të hapura me detaje ..
34.90€ 29.90€ Liruar nga Taksa: 29.90€
Përshkrimi: ​Kompletoni stilin tuaj të mbrëmjes me këtë fustan shumë sensual. ​Me material dante..
24.90€ Liruar nga Taksa: 24.90€
Fustan dyngjyrësh i gjatë F61194-10 -36%
Përshkrimi: ​Ky fustan është dizajnuar për të ju theksuar linjat perfekte trupore. ​I modeluar ..
69.90€ 44.90€ Liruar nga Taksa: 44.90€
Fustan dyngjyrësh me rripa F28059 -34%
Përshkrimi: ​Fustan dyngjyrsh shumë joshës me rripa dekorues. ​Dizajni i bustit ju dhuron ekspoz..
89.00€ 59.00€ Liruar nga Taksa: 59.00€
Fustan ekstravagant F60615-3 -33%
Përshkrimi: ​Ky fustan ekstravagant është fustani ideal për ndejat tuaja. ​I mbyllur mjaftueshëm..
44.90€ 29.90€ Liruar nga Taksa: 29.90€
Fustan elegant F28018-8 -34%
Përshkrimi: ​Fustanat e ngushtë me shirita janë shumë në modë, prandaj ky fustan është ai që ju duh..
89.00€ 59.00€ Liruar nga Taksa: 59.00€
Fustan elegant me rripa F28362-2 -34%
Përshkrimi: ​Fustan i dekoruar mire me shirita elastik për forma perfekte. ​Me material shumë ci..
89.00€ 59.00€ Liruar nga Taksa: 59.00€
Fustan glamuroz me jakë V F21735 Nuk ka në stok
Përshkrimi: ​Fustan i bardhë me bust të zbuluar në formën V. ​Shumë glamuroz dhe unik. ​I për..
34.90€ Liruar nga Taksa: 34.90€
Fustan i bardhë F60017-1 -29%
Përshkrimi: ​Plotësoni veshjen tuaj të mbrëmjes me këtë fustan joshes. ​Dizajni me jakë V të gje..
34.90€ 24.90€ Liruar nga Taksa: 24.90€
Fustan i bardhë i hapur F60840-1 -36%
Përshkrimi: ​Joshës dhe shumë modern, ky fustan është i modës së fundit dhe ju dhuron pamje shumë g..
54.90€ 34.90€ Liruar nga Taksa: 34.90€
Fustan i bardhë me bust të hapur F22523-1 -29%
Përshkrimi: ​Zgjoni stili tuaj romantik me këtë fustan me dantella. ​Me jakën e zgjatur V, fusta..
34.90€ 24.90€ Liruar nga Taksa: 24.90€
Fustan i bardhë me dantellë F6751 -33%
Përshkrimi: ​Fustan me jakë V-ë me kravate deri në bel, ky fustan është i modës së fundit dhe ju dh..
29.90€ 19.90€ Liruar nga Taksa: 19.90€
Fustan i bardhë me dantellë klasike F22179-1 Nuk ka në stok
Përshkrimi: ​Në pjesën e sipërme transparente ndërsa poshtë jo transparente. ​Me materialin e pu..
0.00€ Liruar nga Taksa: 0.00€
Fustan i bardhë me dantellë me fije F21684 -25%
Përshkrimi: ​Gjallëroni pamjen me këtë fustan unik. ​Jepni stil modern dhe joshës trupit tuaj. ..
19.90€ 14.90€ Liruar nga Taksa: 14.90€
Fustan i bardhë me dekor F22688-1 -17%
Përshkrimi: ​Fustan i bardhë shumë joshës. ​Me material dekorativ me shirita në forma të ndryshm..
29.90€ 24.90€ Liruar nga Taksa: 24.90€
Fustan i bardhë me jakë unike F22609 -17%
Përshkrimi: ​Jaka elegante me dekorim unik i jep fustanit gjithë bukurinë. ​Materiali me lule t..
29.90€ 24.90€ Liruar nga Taksa: 24.90€
Fustan i bardhë me rrip dekorativ F60794-1 -14%
Përshkrimi: ​Ky fustan me rrip dekorativ është shumë tërheqës dhe ideal për ahengun tuaj të radhës...
34.90€ 29.90€ Liruar nga Taksa: 29.90€
Fustan i bardhë me shirit lëkure F6514 Nuk ka në stok
Përshkrimi: ​Fustani i modës së fundit. ​Me dizajn shumë të thjeshtë me shirit lëkure në mes. ..
29.90€ Liruar nga Taksa: 29.90€
Fustan i bardhë me supe të lëshuara F2809 -20%
Përshkrimi: ​Fustan i përkryer për raste dasmash apo edhe ndeja të tjera. ​Me dantellë me lule f..
24.90€ 19.90€ Liruar nga Taksa: 19.90€
Fustan i bardhë me vija F22860-1 -29%
Përshkrimi: ​Pjesa e lartë e fustanit është transparente, gjë që ju lejon të dukeni mjaft joshëse, ..
34.90€ 24.90€ Liruar nga Taksa: 24.90€
Përshkrimi: ​Fustan i kombinuar bezh me dantellë ngjyrë të zezë. ​Shumë i përshtatshëm për ndeja..
29.90€ Liruar nga Taksa: 29.90€
Fustan i dekoruar me gurë F61052-2 Nuk ka në stok
Përshkrimi: ​Fustan i dekoruar me gurë shkëlqyes. ​Me dizajn unik tek qafa dhe pjesa e gjoksit, ..
54.90€ Liruar nga Taksa: 54.90€
Përshkrimi: ​Fustanat e gjatë janë gjithnjë në modë. ​Ngjyra e tij e zezë dhe dizajni i thjeshtë..
34.90€ Liruar nga Taksa: 34.90€
Fustan i gjatë me dantellë F6706 -43%
Përshkrimi: ​Ky fustan është projektuar për të rënë në sy. ​I dizajnuar me dantellë dhe me ndar..
69.90€ 39.90€ Liruar nga Taksa: 39.90€
Fustan i gjatë me dantellë të zezë F6678 -42%
Përshkrimi: ​Fustani ju dhuron pamje modern joshëse. ​Me dantellë me lule ky fustan ju jep stil..
59.90€ 34.90€ Liruar nga Taksa: 34.90€
Fustan i gjatë me pjesë transparente F60039-2 -14%
Përshkrimi: ​I dizajnuar me material të lëshuar nga mbrapa dhe me dantellë me lule, ky fustan do të..
34.90€ 29.90€ Liruar nga Taksa: 29.90€
Fustan i gjatë me shpinë të hapur F60101 Nuk ka në stok
Përshkrimi: ​Fustan i gjatë ngjyrë të zezë, me mëngë dantelle dhe me shpinë të hapur të dekoruar me..
54.90€ Liruar nga Taksa: 54.90€
Fustan i gjatë ngjyrë të zezë F6137 Nuk ka në stok
Përshkrimi: ​Fustan i dizajnuar me dantella i gjersisë së këmbëve ju bënë më të gjatë dhe elegante...
44.90€ Liruar nga Taksa: 44.90€
Fustan i gjelbër F28005-9 -34%
Përshkrimi: ​Veshjet tërheqëse dhe joshëse mund të përfaqsohen nga ky fustan. ​Me ngjyrë të gjel..
89.00€ 59.00€ Liruar nga Taksa: 59.00€
Fustan i kuq elegant F60017-3 -29%
Përshkrimi: ​Plotësoni garderobën elegante me këtë fustan shumë të bukur. ​Fustanin e bënë unik ..
34.90€ 24.90€ Liruar nga Taksa: 24.90€
Fustan i kuq me dantellë me lule F60039-3 Nuk ka në stok
Përshkrimi: ​I dizajnuar me material të lëshuar nga mbrapa dhe me dantellë me lule, ky fustan do të..
34.90€ Liruar nga Taksa: 34.90€
Fustan i kuq me detaj ngjyrë ari F28458-3 Nuk ka në stok
Përshkrimi: ​Dizajni i veçantë i fustanit ju jep pamjen më joshëse se asnjëherë. ​Me lidhëse ngj..
89.00€ Liruar nga Taksa: 89.00€
Fustan i kuq me dizajn unik F22136-4 Nuk ka në stok
Përshkrimi: ​Dukuni bukur me këtë fustan të kuq me dizajn unik. ​Shumë i përshtatshëm për netët ..
29.90€ Liruar nga Taksa: 29.90€
Fustan i kuq me jakë V F28076-4 -28%
Përshkrimi: ​Detajet shkëlqyese të fustanit ju japin një pamje glamuroze. ​Fustani ka model klas..
109.00€ 79.00€ Liruar nga Taksa: 79.00€
Fustan i kuq valëzues F60615-1 -33%
Përshkrimi: ​Ky fustan elegant është zgjedhja ideale për ahengjet tuaja. ​ Dizajni dhe forma ide..
44.90€ 29.90€ Liruar nga Taksa: 29.90€
Fustan i mbrëmjes me bust transparent F6473-2 -29%
Përshkrimi: ​Bëni një ndryshim të guximshëm me këtë fustan shumë joshës. ​Materiali i tij i ndar..
34.90€ 24.90€ Liruar nga Taksa: 24.90€