RISI: produkti me i ri per dobsim SLIM LINE SHOT super n'forme kete vere.
Pastro
Kërko sipas çmimit
Sasia
Ngjyra
Tag
Madhësia
Materiali
Gjitha kategorite
Transporti

Transporti falas deri ne adresёn tuaj!

Fustana Ekskluziv

Fustana Ekskluziv
Trego:
Klasifikoni sipas:
Fustan dyngjyrësh me rripa F28059 -34%
Përshkrimi: ​Fustan dyngjyrsh shumë joshës me rripa dekorues. ​Dizajni i bustit ju dhuron ekspoz..
89.00€ 59.00€ Liruar nga Taksa: 59.00€
Fustan elegant F28018-8 -34%
Përshkrimi: ​Fustanat e ngushtë me shirita janë shumë në modë, prandaj ky fustan është ai që ju duh..
89.00€ 59.00€ Liruar nga Taksa: 59.00€
Fustan elegant me rripa F28362-2 -34%
Përshkrimi: ​Fustan i dekoruar mire me shirita elastik për forma perfekte. ​Me material shumë ci..
89.00€ 59.00€ Liruar nga Taksa: 59.00€
Fustan i gjelbër F28005-9 -34%
Përshkrimi: ​Veshjet tërheqëse dhe joshëse mund të përfaqsohen nga ky fustan. ​Me ngjyrë të gjel..
89.00€ 59.00€ Liruar nga Taksa: 59.00€
Fustan i kuq me detaj ngjyrë ari F28458-3 Nuk ka në stok
Përshkrimi: ​Dizajni i veçantë i fustanit ju jep pamjen më joshëse se asnjëherë. ​Me lidhëse ngj..
89.00€ Liruar nga Taksa: 89.00€
Fustan i kuq me jakë V F28076-4 -28%
Përshkrimi: ​Detajet shkëlqyese të fustanit ju japin një pamje glamuroze. ​Fustani ka model klas..
109.00€ 79.00€ Liruar nga Taksa: 79.00€
Fustan i ndarë F28181 -30%
Përshkrimi: ​Femrat janë të dashuruara pas fustanave me shirita të ndarë. Ky fustan është ai që ju ..
99.00€ 69.00€ Liruar nga Taksa: 69.00€
Fustan i zi me jakë V F28076-3 Nuk ka në stok
Përshkrimi: ​Shkëlqimi vezullues që ofron fustani ju ndihmon të dukeni më të hollë dhe më elegant. ..
109.00€ Liruar nga Taksa: 109.00€
Fustan i zi me rripa F28311 Nuk ka në stok
Përshkrimi: ​Juve ju nevojitet një fustan që do të shfaqë linjat perfekte të trupit tuaj. ​Me di..
89.00€ Liruar nga Taksa: 89.00€
Fustan i zi vezullues F28072-3 -28%
Përshkrimi: ​Fustan i zi me fije vezulluese shumë glamuroz. ​Me material elastik fustani ju jep..
109.00€ 79.00€ Liruar nga Taksa: 79.00€
Fustan me rripa të ndarë F28341-2 -34%
Përshkrimi: ​Dukuni mahnitëse me këtë fustan me shumë stil. ​Me dizajnin e tij me rripa të nderë..
89.00€ 59.00€ Liruar nga Taksa: 59.00€
Fustan ngjyrë argjendi F28072-1 -28%
Përshkrimi: ​Moda e fundit më e kërkuar e fustaneve ka mbërritur edhe tek ne. ​Ju sjellim fustan..
109.00€ 79.00€ Liruar nga Taksa: 79.00€
Fustan ngjyrë ari F28389 Së shpejti
Përshkrimi: ​Fustani që përshtate me secilin lloj trupi. ​Mund ta vishni në mbrëmje të ndryshme ..
0.00€ Liruar nga Taksa: 0.00€
Fustan ngjyrë ari me jakë V F28076 -28%
Përshkrimi: ​Dizajni me shkëlqim ju jep pamje elegante. ​Me dizajne prej fashave ngjyrë ari fust..
109.00€ 79.00€ Liruar nga Taksa: 79.00€
Fustan ngjyrë bezh F28061 -34%
Përshkrimi: ​Fustan i thjeshë me shirita elastik ngjyrë bezh. ​I përshtatshëm për trupin tuaj. ..
89.00€ 59.00€ Liruar nga Taksa: 59.00€
Fustan ngjyrë hapur F28362-1 -34%
Përshkrimi: ​Fustan elegant me shirit elastik me prerje shumë elegante. ​Materiali elasik i fust..
89.00€ 59.00€ Liruar nga Taksa: 59.00€
Fustan ngjyrë metalike me jakë V F28161 -28%
Përshkrimi: ​Fustan metalik me nje shtresë me ngjyrë të zezë është një zgjedhje e mrekullueshme. ..
109.00€ 79.00€ Liruar nga Taksa: 79.00€
Fustan rozë i shkurtër F28007 -34%
Përshkrimi: ​Fustan i thjeshtë por njëkohësisht shumë tërheqës. ​Me shiritat elastik ky fustan j..
89.00€ 59.00€ Liruar nga Taksa: 59.00€
Kostum elegant dy pjesësh F28136 -25%
Përshkrimi: ​Ky kostum dy pjesësh është dizajnuar për të qëndruar elegant në trupin tuaj. ​Me d..
119.00€ 89.00€ Liruar nga Taksa: 89.00€