RISI: produkti me i ri per dobsim ART SOUP super n'forme kete vere.
Pastro
Kërko sipas çmimit
Kategoritë
Kërko sipas brendit
Sasia
Ngjyra
Tag
Gjitha kategorite
Te fundit
39.90€
24.90€
29.90€
44.90€
Transporti

Transporti falas deri ne adresёn tuaj!

CITYGOLD

CITYGOLD
Trego:
Klasifikoni sipas:
2 Dermonu -40% Citygold
Dermonu   Krema regjeneruese Dermonu Kjo kremë regjeneruese është tretman që zbeh ..
59.90€ 35.90€ Liruar nga Taksa: 35.90€
2 Livariz -30% Citygold
LIVARIZ   ​ ​Livariz një zgjidhje për këmbët tuaja. Livariz ka dy për..
79.90€ 55.90€ Liruar nga Taksa: 55.90€
1+1 Ky produkt është krejtësisht natyral dhe ju ndihmontë përmirësoni pamjen dhe shëndetin e gji..
10.00€ Liruar nga Taksa: 10.00€
1+1 Ky produkt është krejtësisht natyral dhe ju ndihmontë përmirësoni pamjen dhe shëndetin e gj..
10.00€ Liruar nga Taksa: 10.00€
Fast Hair Straghtener HQT-906 Produkti më i efekshëm për stilim të shpejt të flokëve. Me ..
15.00€ Liruar nga Taksa: 15.00€
  Brusha për drejtim të flokëve Szen Peter -Kjo brushë ju mundëson të keni flokë të ..
15.00€ Liruar nga Taksa: 15.00€
Delany - Pudër me minerale -50% Citygold
  Për lekurë të butë dhe të ndjeshme! -Pluhur mineral për pigmente korigjuese. -E përs..
39.90€ 19.90€ Liruar nga Taksa: 19.90€
  Depilator Personal për hundë dhe vesh. Funksionet: -Me shpejtësi dhe lehtësi la..
8.00€ Liruar nga Taksa: 8.00€
    Depilator Yindi . -Yindi është produkt që largon qimet e pa dëshiruara k..
5.00€ Liruar nga Taksa: 5.00€
 Maskë anti rrudha për sy. Maskë hidratuese me fletë të arta e cila përmban një përzierje lu..
3.00€ Liruar nga Taksa: 3.00€
 Maskëpër sy. Maskë me fletë të lartë hidratuese përmban një përzierje luksoze të ekstraktev..
3.00€ Liruar nga Taksa: 3.00€
  Përshkrimi: Kremi për depilim Dr. RASHEL me avokado dhe vajra për lëkurë të butë j..
10.00€ Liruar nga Taksa: 10.00€
  Përshkrimi: Kremi për depilim DR- Rashel është i përbërë nga qumështi mjalta dhe v..
10.00€ Liruar nga Taksa: 10.00€
  Përshkrimi: DR.RASHEL -Maska e zezë për femra është maskë e cila ju ndihmon ti lar..
10.00€ Liruar nga Taksa: 10.00€
  Përshkrimi: Kjo maskë ndihmon për të hequr pikat e zeza në zonën e hundës. Gjithas..
10.00€ Liruar nga Taksa: 10.00€
  Përfitimet: Kjo maskë, e cila përmban ari të vërtetë dhe ekstrakt kolagjenit, i ci..
12.00€ Liruar nga Taksa: 12.00€
  Përshkrimi: Maska DR.RASHEL për femra është maskë e cila ju ndihmon ti largoni akn..
10.00€ Liruar nga Taksa: 10.00€
  Përshkrimi: Shampon natyral për flokë të zeza shpejt dhe sigurt. Ky shampon ju mundë..
2.00€ Liruar nga Taksa: 2.00€
  Lodra antistres më e kërkuar kohëve të fundi. Ju ndihmon të largoni stresin dhe të..
2.00€ Liruar nga Taksa: 2.00€
Lodra antistres më e kërkuar kohëve të fundi. Ju ndihmon të largoni stresin dhe të relaksoheni. ..
2.00€ Liruar nga Taksa: 2.00€
1+1Ginseng breast Ky produkt mund t'i rezistojë oksidimit, të largojë radikalët e lirë dhe t..
10.00€ Liruar nga Taksa: 10.00€
GO Belt është një rrip elastik shumë praktik. Në të mund të mbani të gjitha gjërat e domosdo..
3.00€ Liruar nga Taksa: 3.00€
  Krem bimor për thembëra të ashpra dhe të plasaritura. Ka efekt të sigurt për vetëm..
5.00€ Liruar nga Taksa: 5.00€
Hot Huez   -Shkumës flokësh i përkohshëm me ngjyra. -Ju ofron fijeve të flokëve n..
8.00€ Liruar nga Taksa: 8.00€
Julienne & Spiral Slicer - Grirëse -50% Citygold
  -Julienne & Spiral Slicer është ideale për sallata të shijshme, makarona me perime..
19.90€ 9.90€ Liruar nga Taksa: 9.90€
Ky krem ndihmon lëkurën tuaj të kthej bardhësin natyrale dhe të largoj çdo shenjë të errët. ..
3.00€ Liruar nga Taksa: 3.00€
Ky sfungjer ju ndihmon që në mënyrë të lehtë dhe perfekte të aplikoni grimin në fytyrë. Sfu..
2.00€ Liruar nga Taksa: 2.00€
Përshkrimi: Heqja e lëkurës së ngurtësuar të këmbëve nuk do të jetë më gjë e vështirë sepse ..
15.00€ Liruar nga Taksa: 15.00€
Masazher Fluter       -Ky masazher funksionon si instrument për fizi..
10.00€ Liruar nga Taksa: 10.00€
MASKË E ZEZË NEW WELL   Kjo maskë ju ofron benefite të mëdha në lëkurën tuaj. Pas..
8.00€ Liruar nga Taksa: 8.00€
Përshkrimi: ​Mbajtësi për telefon Anti-Rutschmatte ju ndihmon të keni telefonin tuaj gjithmonë ..
3.00€ Liruar nga Taksa: 3.00€
Përshkrimi: ​Mbushës telefoni shumë praktik. Me këtë pajisje ju mund ta mbushni telefonin tuaj ..
5.00€ Liruar nga Taksa: 5.00€
Këto ndëgjuese janë shumë kualitative dhe ju ofrojn zërim perfekt. Shumë praktike për perdor..
2.00€ Liruar nga Taksa: 2.00€
Mbushësi Power Bank Ky mbushës është shumë praktik. Mnnd të përdoret për mbushje me energji ..
10.00€ Liruar nga Taksa: 10.00€
Power Magnetic Power Magnetic është mbështetës elastik mjekësor për pjesën e pasme të krahëve..
14.90€ Liruar nga Taksa: 14.90€
Power Mixer -50% Citygold
  Blenderi Power Mixer 2 në 1 ju mundëson të merrni dozën e përditshme të vitaminave të nevo..
79.90€ 39.90€ Liruar nga Taksa: 39.90€
  Dhuroni qerpikëve tuaj volum dhe pamje mahnitëse. Me përdorim shumë të lehtë. N..
3.00€ Liruar nga Taksa: 3.00€
  Kompletoni kozmetikën tuaj me këtë set. Në set janë të përfshirë: • Produkte pë..
2.00€ Liruar nga Taksa: 2.00€
Ky product depërton shpejt përmes shtresave bazë të lëkurës në gjoksa dhe i ushqen ata duke i o..
9.90€ Liruar nga Taksa: 9.90€
Varëse rrobash speciale. Ju ndihmon të varni rrobat në mënyrë të lehtë. Ju më nuk do të k..
5.00€ Liruar nga Taksa: 5.00€
  Thonjë me dizajne dhe ngjyra të ndryshme. Vendosen lehtë në thonjët natyral. Në..
2.00€ Liruar nga Taksa: 2.00€
  -Dhuroni duarve tuaja pamje mahnitëse me këta thonjë. -Thonjët artificial vendosen..
2.00€ Liruar nga Taksa: 2.00€
Përshkrimi: ​VR BOX ju sjell një eksperiencë të mrekullueshme për të shikuar filma apo për të lua..
10.00€ Liruar nga Taksa: 10.00€
WONDER HANGER     -Varëse rrobash shumë praktike. -Ju ndihmojn të organizon..
5.00€ Liruar nga Taksa: 5.00€
  Ju ndihmon të stiloni dhe të ruani formën e dëshiruar të flokëve. Mban flokët në f..
3.90€ Liruar nga Taksa: 3.90€
  Ju ndihmon të stiloni dhe të ruani formën e dëshiruar të flokëve. Mban flokët në f..
2.90€ Liruar nga Taksa: 2.90€