RISI: produkti me i ri per dobsim ART SOUP super n'forme kete vere.
Pastro
Kërko sipas çmimit
Kategoritë
Kërko sipas brendit
Sasia
Ngjyra
Tag
Gjitha kategorite
Transporti

Transporti falas deri ne adresёn tuaj!

Kujdes Personal

Kujdes Personal
Trego:
Klasifikoni sipas:
14 ditë çaj për dobësim DETOX Risi -25%
14 ditë çaj për dobësim DETOX Ky çaj është 100% natyral, nuk përmban asnjë aditiv, kafeinë, lacto..
19.90€ 14.90€ Liruar nga Taksa: 14.90€
2 Bitegone Risi -23%
BITEGONE ​ BITEGONE është një pajisje e vogël piezoelektrike me frekuencë të ulët që i jep..
29.80€ 22.90€ Liruar nga Taksa: 22.90€
2 Dermonu -17% Nuk ka në stok
Dermonu   Krema regjeneruese Dermonu Kjo kremë regjeneruese është tretman që zbeh ..
59.90€ 49.90€ Liruar nga Taksa: 49.90€
Bazuar në 22 rishikime.
2 Hair Building -50%
HAIR BUILDING ​   Hair Buliding- Përmirësimi i pamjes së flokëve me fibra bimore o..
49.80€ 24.90€ Liruar nga Taksa: 24.90€
2 Herbaclear -40%
Herba Clear   Herba Clear është produkt bimor që largon dhe zhduk lythat e lëkurës në..
49.80€ 29.90€ Liruar nga Taksa: 29.90€
2 Livariz Sprej -50%
LIVARIZ SPREJ   Spreji Livariz qetёson, zvogёlon ёnjtjen, dhe riaktivizon venat e zgj..
49.80€ 24.90€ Liruar nga Taksa: 24.90€
2 MISTYLISSE -42%
MISTYLISSE   ​   Trajtimi revolucionar kundër lëkurës me celulit dhe me yn..
59.80€ 34.90€ Liruar nga Taksa: 34.90€
2 Paketa rimbushese nga 100G Risi -42%
100G REFILL PACK ​ 100G Refill Pack- Paketa rimbushëse, do të ju mundësojë juve të krijoni men..
59.80€ 34.90€ Liruar nga Taksa: 34.90€
HAIRLINE COLOR STICK ​ Nëse jeni në nxitim dhe nuk keni kohë ti ngjyrosni fijet e thinjura të ..
14.90€ Liruar nga Taksa: 14.90€
Baba de Caracol kremi për duar Risi -20%
Baba de Caracol kremi për duar   Baba de Caracol kremi për duar është njëri prej zbulimev..
24.90€ 19.90€ Liruar nga Taksa: 19.90€
Baba de Caracol kremi për fytyrë Risi -14% Risi
Baba de Caracol kremi për fytyrë   Baba de Caracol kremi për fytyrë është njëri prej zbul..
34.90€ 29.90€ Liruar nga Taksa: 29.90€
Baba de Caracol qumështi për trup Risi -17%
Baba de Caracol qumështi për trup   Baba de Caracol qumështi për trup është njëri prej zb..
29.90€ 24.90€ Liruar nga Taksa: 24.90€
Bath-Ta -robe Peshqiri mbështjellës Bath-Ta-Robe është i përshtatshëm për ju duke ju ofruar ..
10.00€ Liruar nga Taksa: 10.00€
BITEGONE ​ BITEGONE është një pajisje e vogël piezoelektrike me frekuencë të ulët që i jep..
14.90€ Liruar nga Taksa: 14.90€
1+1 Ky produkt është krejtësisht natyral dhe ju ndihmontë përmirësoni pamjen dhe shëndetin e gji..
10.00€ Liruar nga Taksa: 10.00€
1+1 Ky produkt është krejtësisht natyral dhe ju ndihmontë përmirësoni pamjen dhe shëndetin e gj..
10.00€ Liruar nga Taksa: 10.00€
Fast Hair Straghtener HQT-906 Produkti më i efekshëm për stilim të shpejt të flokëve. Me ..
15.00€ Liruar nga Taksa: 15.00€
  Brusha për drejtim të flokëve Szen Peter -Kjo brushë ju mundëson të keni flokë të ..
15.00€ Liruar nga Taksa: 15.00€
Brushë për flokë - Dtangler Brusha profesionale për flokë Dtangler ju dhuron krehje shumë delikat..
5.00€ Liruar nga Taksa: 5.00€
Çaji i mbrëmjes për dobësim Risi -25%
Çaji i mbrëmjes për dobësim   Ky çaj është 100% natyral, nuk përmban asnjë aditiv, kafein..
19.90€ 14.90€ Liruar nga Taksa: 14.90€
Çaji i mëngjesit për dobësim Risi -25%
Çaji i mëngjesit për dobësim   Caji i mëngjesit është i gjithi me përbërës bimor natyral,..
19.90€ 14.90€ Liruar nga Taksa: 14.90€
Krem-Ngjyrë flokësh për meshkuj Në mënyrë efektive mbulon flokun e thinjiur duke i dhënë ngjyrë n..
5.00€ Liruar nga Taksa: 5.00€
Delany - Aparat per pastrim fytyre -33%
  Kujdes i butë dhe delikatë për fytyrën tuaj! Kjo brush bënë pastrimin e thellë të por..
44.90€ 30.00€ Liruar nga Taksa: 30.00€
Delany - Aparat për zbutje të thembrave -43% Nuk ka në stok
    Sekreti për këmbë të buta si kadifeje! -Vetëm bëjeni një rrëshqitje nga them..
34.90€ 20.00€ Liruar nga Taksa: 20.00€
Delany - Pudër me minerale -50%
  Për lekurë të butë dhe të ndjeshme! -Pluhur mineral për pigmente korigjuese. -E përs..
39.90€ 20.00€ Liruar nga Taksa: 20.00€
  Depilator Personal për hundë dhe vesh. Funksionet: -Me shpejtësi dhe lehtësi la..
8.00€ Liruar nga Taksa: 8.00€
    Depilator Yindi . -Yindi është produkt që largon qimet e pa dëshiruara k..
5.00€ Liruar nga Taksa: 5.00€
Dermonu -17% Nuk ka në stok
Dermonu   Krema regjeneruese Dermonu Kjo kremë regjeneruese është tretman që zbeh ..
29.90€ 24.90€ Liruar nga Taksa: 24.90€
Bazuar në 311 rishikime.
  Përshkrimi: Kremi për depilim Dr. RASHEL me avokado dhe vajra për lëkurë të butë j..
10.00€ Liruar nga Taksa: 10.00€
  Përshkrimi: Kremi për depilim DR- Rashel është i përbërë nga qumështi mjalta dhe v..
10.00€ Liruar nga Taksa: 10.00€
  Përshkrimi: DR.RASHEL -Maska e zezë për femra është maskë e cila ju ndihmon ti lar..
10.00€ Liruar nga Taksa: 10.00€
  Përshkrimi: Kjo maskë ndihmon për të hequr pikat e zeza në zonën e hundës. Gjithas..
10.00€ Liruar nga Taksa: 10.00€
  Përfitimet: Kjo maskë, e cila përmban ari të vërtetë dhe ekstrakt kolagjenit, i ci..
12.00€ Liruar nga Taksa: 12.00€
  Përshkrimi: Maska DR.RASHEL për femra është maskë e cila ju ndihmon ti largoni akn..
10.00€ Liruar nga Taksa: 10.00€
Përshkrimi: ​Sandale për pastrim të shputave të këmbëve. Kjo sandale ju dhuron pastrim perfekt ..
10.00€ Liruar nga Taksa: 10.00€
Shampon për ngjyrosjen e mustaqeve dhe mjekrës Ky produkt ju ndihmon që të përmirësoni pamjen e m..
7.00€ Liruar nga Taksa: 7.00€
Fijet organike per vetulla -20%
EYEBROW EXTENTIONS ​ Eyebrow Extentions- Përmirësimi i vetullave tuaja me fibrat organike. ..
24.90€ 19.90€ Liruar nga Taksa: 19.90€
1+1Ginseng breast Ky produkt mund t'i rezistojë oksidimit, të largojë radikalët e lirë dhe t..
10.00€ Liruar nga Taksa: 10.00€
Hair Building -25%
HAIR BUILDING ​   Hair Buliding- Përmirësimi i pamjes së flokëve me fibra bimore o..
19.90€ 14.90€ Liruar nga Taksa: 14.90€
HAIR BUILDING FIBERS -25%
HAIR BUILDING FIBERS ​ Hair Building Fibers- Përmirësojne pamjen e flokëve tuaja me fibra bimo..
19.90€ 14.90€ Liruar nga Taksa: 14.90€
Herbaclear -20%
Herba Clear   Herba Clear është produkt bimor që largon dhe zhduk lythat e lëkurës në..
24.90€ 19.90€ Liruar nga Taksa: 19.90€
Hot Huez   -Shkumës flokësh i përkohshëm me ngjyra. -Ju ofron fijeve të flokëve n..
8.00€ Liruar nga Taksa: 8.00€
KREHERI ​ Kreheri- Përmirësimi i pamjes së flokëve. Pengon që pudra e aplikuar në flokë të ..
9.90€ Liruar nga Taksa: 9.90€
Përshkrimi: Heqja e lëkurës së ngurtësuar të këmbëve nuk do të jetë më gjë e vështirë sepse ..
15.00€ Liruar nga Taksa: 15.00€
Livariz Sprej -40%
LIVARIZ SPREJ   Spreji Livariz qetёson, zvogёlon ёnjtjen, dhe riaktivizon venat e zgj..
24.90€ 14.90€ Liruar nga Taksa: 14.90€
Masazher 3D   Ky masazher 3D sjell për ju mënyrën më të lehtë për rifreskim të trupit. ..
8.00€ Liruar nga Taksa: 8.00€
Masazher Fluter       -Ky masazher funksionon si instrument për fizi..
10.00€ Liruar nga Taksa: 10.00€
MASKË E ZEZË NEW WELL   Kjo maskë ju ofron benefite të mëdha në lëkurën tuaj. Pas..
8.00€ Liruar nga Taksa: 8.00€
MISTYLISSE -17%
MISTYLISSE   ​   Trajtimi revolucionar kundër lëkurës me celulit dhe me yn..
29.90€ 24.90€ Liruar nga Taksa: 24.90€
Paketa rimbushese nga 100G -33%
100G REFILL PACK ​ 100G Refill Pack- Paketa rimbushëse, do të ju mundësojë juve të krijoni men..
29.90€ 19.90€ Liruar nga Taksa: 19.90€