RISI: produkti me i ri per dobsim ART SOUP super n'forme kete vere.
Pastro
Kërko sipas çmimit
Kërko sipas brendit
Sasia
Ngjyra
Tag
Gjitha kategorite
Transporti

Transporti falas deri ne adresёn tuaj!

Bukuri & Kozmetikë

Bukuri & Kozmetikë
Trego:
Klasifikoni sipas:
MISTYLISSE   ​   Trajtimi revolucionar kundër lëkurës me celulit dhe me yn..
44.90€ Liruar nga Taksa: 44.90€
2 Dermonu -17%
Dermonu   Krema regjeneruese Dermonu Kjo kremë regjeneruese është tretman që zbeh ..
59.90€ 49.90€ Liruar nga Taksa: 49.90€
Bazuar në 22 rishikime.
2 Hair Building -40%
HAIR BUILDING ​   Hair Buliding- Përmirësimi i pamjes së flokëve me fibra bimore o..
49.80€ 29.90€ Liruar nga Taksa: 29.90€
2 Herbaclear -20%
Herba Clear   Herba Clear është produkt bimor që largon dhe zhduk lythat e lëkurës në..
49.80€ 39.90€ Liruar nga Taksa: 39.90€
1+1 Ky produkt është krejtësisht natyral dhe ju ndihmontë përmirësoni pamjen dhe shëndetin e gji..
10.00€ Liruar nga Taksa: 10.00€
Fast Hair Straghtener HQT-906 Produkti më i efekshëm për stilim të shpejt të flokëve. Me ..
15.00€ Liruar nga Taksa: 15.00€
  Brusha për drejtim të flokëve Szen Peter -Kjo brushë ju mundëson të keni flokë të ..
15.00€ Liruar nga Taksa: 15.00€
Brusha Xingyu Kjo brushë profesionale ju ndihmon të aplikoni grimin tuaj në mënyrë të lehtë...
2.00€ Liruar nga Taksa: 2.00€
Brushë për flokë - Dtangler Brusha profesionale për flokë Dtangler ju dhuron krehje shumë delikat..
5.00€ Liruar nga Taksa: 5.00€
Krem-Ngjyrë flokësh për meshkuj Në mënyrë efektive mbulon flokun e thinjiur duke i dhënë ngjyrë n..
5.00€ Liruar nga Taksa: 5.00€
Delany - Aparat per pastrim fytyre -33%
  Kujdes i butë dhe delikatë për fytyrën tuaj! Kjo brush bënë pastrimin e thellë të por..
44.90€ 30.00€ Liruar nga Taksa: 30.00€
Delany - Aparat për zbutje të thembrave -43% Nuk ka në stok
    Sekreti për këmbë të buta si kadifeje! -Vetëm bëjeni një rrëshqitje nga them..
34.90€ 20.00€ Liruar nga Taksa: 20.00€
Delany - Pudër me minerale -50%
  Për lekurë të butë dhe të ndjeshme! -Pluhur mineral për pigmente korigjuese. -E përs..
39.90€ 20.00€ Liruar nga Taksa: 20.00€
  Depilator Personal për hundë dhe vesh. Funksionet: -Me shpejtësi dhe lehtësi la..
8.00€ Liruar nga Taksa: 8.00€
    Depilator Yindi . -Yindi është produkt që largon qimet e pa dëshiruara k..
5.00€ Liruar nga Taksa: 5.00€
Dermonu   Krema regjeneruese Dermonu Kjo kremë regjeneruese është tretman që zbeh ..
29.90€ Liruar nga Taksa: 29.90€
Bazuar në 311 rishikime.
 Maskë anti rrudha për sy. Maskë hidratuese me fletë të arta e cila përmban një përzierje lu..
3.00€ Liruar nga Taksa: 3.00€
 Maskëpër sy. Maskë me fletë të lartë hidratuese përmban një përzierje luksoze të ekstraktev..
3.00€ Liruar nga Taksa: 3.00€
  Përshkrimi: Kremi për depilim Dr. RASHEL me avokado dhe vajra për lëkurë të butë j..
10.00€ Liruar nga Taksa: 10.00€
  Përshkrimi: Kremi për depilim DR- Rashel është i përbërë nga qumështi mjalta dhe v..
10.00€ Liruar nga Taksa: 10.00€
  Përshkrimi: DR.RASHEL -Maska e zezë për femra është maskë e cila ju ndihmon ti lar..
10.00€ Liruar nga Taksa: 10.00€
  Përshkrimi: Kjo maskë ndihmon për të hequr pikat e zeza në zonën e hundës. Gjithas..
10.00€ Liruar nga Taksa: 10.00€
  Përfitimet: Kjo maskë, e cila përmban ari të vërtetë dhe ekstrakt kolagjenit, i ci..
12.00€ Liruar nga Taksa: 12.00€
  Përshkrimi: Maska DR.RASHEL për femra është maskë e cila ju ndihmon ti largoni akn..
10.00€ Liruar nga Taksa: 10.00€
Shampon flokësh me ngjyrë për femra dhe meshkuj Ky shampon ju mundëson që për vetëm 5 minuta t’ij..
2.50€ Liruar nga Taksa: 2.50€
Shampon për ngjyrosjen e mustaqeve dhe mjekrës Ky produkt ju ndihmon që të përmirësoni pamjen e m..
7.00€ Liruar nga Taksa: 7.00€
  Përshkrimi: Shampon natyral për flokë të zeza shpejt dhe sigurt. Ky shampon ju mundë..
2.00€ Liruar nga Taksa: 2.00€
1+1Ginseng breast Ky produkt mund t'i rezistojë oksidimit, të largojë radikalët e lirë dhe t..
10.00€ Liruar nga Taksa: 10.00€
HAIR BUILDING ​   Hair Buliding- Përmirësimi i pamjes së flokëve me fibra bimore o..
19.90€ Liruar nga Taksa: 19.90€
  Krem bimor për thembëra të ashpra dhe të plasaritura. Ka efekt të sigurt për vetëm..
5.00€ Liruar nga Taksa: 5.00€
Herba Clear   Herba Clear është produkt bimor që largon dhe zhduk lythat e lëkurës në..
24.90€ Liruar nga Taksa: 24.90€
Hot Huez   -Shkumës flokësh i përkohshëm me ngjyra. -Ju ofron fijeve të flokëve n..
8.00€ Liruar nga Taksa: 8.00€
Krem për depilim Vegaskin Udhëzimet për përdorim: -Nëse këtë krem e përdorni për herë të ..
5.00€ Liruar nga Taksa: 5.00€
Ky krem ndihmon lëkurën tuaj të kthej bardhësin natyrale dhe të largoj çdo shenjë të errët. ..
3.00€ Liruar nga Taksa: 3.00€
Ky sfungjer ju ndihmon që në mënyrë të lehtë dhe perfekte të aplikoni grimin në fytyrë. Sfu..
2.00€ Liruar nga Taksa: 2.00€
Përshkrimi: Heqja e lëkurës së ngurtësuar të këmbëve nuk do të jetë më gjë e vështirë sepse ..
15.00€ Liruar nga Taksa: 15.00€
MASKË E ZEZË HEAVEN DOVE   Maska e zezë me ullinjë ju ndihmon të largoni papastërtitë nga..
5.00€ Liruar nga Taksa: 5.00€
MASKË E ZEZË NEW WELL   Kjo maskë ju ofron benefite të mëdha në lëkurën tuaj. Pas..
8.00€ Liruar nga Taksa: 8.00€
MISTYLISSE   ​   Trajtimi revolucionar kundër lëkurës me celulit dhe me yn..
29.90€ Liruar nga Taksa: 29.90€
  Dhuroni qerpikëve tuaj volum dhe pamje mahnitëse. Me përdorim shumë të lehtë. N..
3.00€ Liruar nga Taksa: 3.00€
  Kompletoni kozmetikën tuaj me këtë set. Në set janë të përfshirë: • Produkte pë..
2.00€ Liruar nga Taksa: 2.00€
Set manikyri Set manikyri 7 pjesë. Set praktik për thonjë me paketim shumë modern. Mund t..
2.00€ Liruar nga Taksa: 2.00€
Set për thonj APPLE Set 8 pjesësh për thonj. Në set përfshihen gjitha pajisjet për rregullimi..
2.00€ Liruar nga Taksa: 2.00€
Ky product depërton shpejt përmes shtresave bazë të lëkurës në gjoksa dhe i ushqen ata duke i o..
9.90€ Liruar nga Taksa: 9.90€
Shampon ngjyrues për Mustaqe dhe Mjekër Ky shampon është ideal për ju meshkuj që doni të rinoni p..
3.00€ Liruar nga Taksa: 3.00€
  Thonjë me dizajne dhe ngjyra të ndryshme. Vendosen lehtë në thonjët natyral. Në..
2.00€ Liruar nga Taksa: 2.00€
  -Dhuroni duarve tuaja pamje mahnitëse me këta thonjë. -Thonjët artificial vendosen..
2.00€ Liruar nga Taksa: 2.00€
  Ju ndihmon të stiloni dhe të ruani formën e dëshiruar të flokëve. Mban flokët në f..
3.90€ Liruar nga Taksa: 3.90€
  Ju ndihmon të stiloni dhe të ruani formën e dëshiruar të flokëve. Mban flokët në f..
2.90€ Liruar nga Taksa: 2.90€