RISI: produkti me i ri per dobsim ART SOUP super n'forme kete vere.

Transporti

Transporti i sigurtë deri në adresen tuaj.

Kthimet

Plotëso formularin

Blerje e sigurtë

Paguaj pasi merrë porosinë

Shitje nga TV

Prezentimi i produkteve direkt në TV

2 Herbaclear

-40% 2 Herbaclear
Shikime: 5627 Kodi i produktit: 2Herbaclear
Statusi: Në stok
14shitje
49.80€ 29.90€ Liruar nga Taksa: 29.90€
Sasia: Shto në shportë

Porosit tani:

Në numrat e telefonit: 044 / 049 -260-900

Si dhe në viber:     +383 44 260 900

 

Posted by Cityshop.tv on Wednesday, August 30, 2017

Cityshop ёshtё kompani e shquar nё fushën e Teleshopping, e cila ka në fokus konsumatorin dhe shërbimin e plotë ndaj tij duke filluar nga marrja e porosisë, paketimi, e deri tek distribuimi, përfshirë këtu edhe shërbimin postar.

Herba Clear
 

Herba Clear është produkt bimor që largon dhe zhduk lythat e lëkurës në vetëm pak ditë.

Përbërësi kryesor i Herba Clear është “Thuja occidentalis” 

Ekstrakti "Thuja occidentalis" është vaj i fuqishëm, i mbushur me Vitamina C.

Largon lythat në mënyrë:

  • efektive,
  • të sigurtë,
  • pa dhimbje.

 

 

 

 

 

 

 

Lythat gjenden kudo 

 

Ata gjinden në qepalla, sqetull, nën gjinjtë, në zona intime në qafë, etj.
Kjo ju ndodh si meshkujve edhe femrave. 
Të gjithë përbërësit natyral të Herba Clear luftojnë dhe largojnë lythat pa i irrituar ata.

 

 

Lythat e lëkures mund të kenë një diametër prej 2mm deri në 5cm tingëllon i vogël por janë të dukshëm

 

 

Aplikimi i produktit Herba Clear:

 

Aplikoni Herba Clear në zonën e prekur dhe do ti shikoni ata zhduken pa lënë asnjë shenjë. Aplikoni direkt në burim, 3 herë në ditë dhe përbërësit natyral të Herba Clear fillojnë mënjëherë të luftojë lythin.
Trajtimi me Herba Clear zgjat nga 3-9 javë. Pas përdorimit ju do të keni një lëkurë të pastër.

 

 

Para përdorimit:                                                                             Pas përdorimit:

 

 

Prezantimi i Herba Clear përmes Video-Reklamës

 

Nuk ka komente lidhur me këtë produkt.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë:Etiketimet: Bimor, Eliminon, Lythat, Zhduke