RISI: produkti me i ri per dobsim ART SOUP super n'forme kete vere.

Transporti

Transporti i sigurtë deri në adresen tuaj.

Kthimet

Plotëso formularin

Blerje e sigurtë

Paguaj pasi merrë porosinë

Shitje nga TV

Prezentimi i produkteve direkt në TV

Depilator për hundë dhe vesh

Depilator për hundë dhe vesh
Shikime: 1670 Kodi i produktit: Depilator për hundë dhe vesh
Statusi: Në stok
0shitje
8.00€ Liruar nga Taksa: 8.00€

Opcionet e mundshme


* Ngjyra:

Sasia: Shto në shportë

Porosit tani:

Në numrat e telefonit: 044 / 049 -260-900

Si dhe në viber:     +383 44 260 900

 

Posted by Cityshop.tv on Wednesday, August 30, 2017

Cityshop ёshtё kompani e shquar nё fushën e Teleshopping, e cila ka në fokus konsumatorin dhe shërbimin e plotë ndaj tij duke filluar nga marrja e porosisë, paketimi, e deri tek distribuimi, përfshirë këtu edhe shërbimin postar.

 

Depilator Personal për hundë dhe vesh.

Funksionet:

-Me shpejtësi dhe lehtësi largon flokët e padëshiruara nga hunda dhe veshët.
-Përmban një pjesë siguruese që funksioni rrotullues të mos ketë kontakt me lëkurën dhe most a dëmtoj atë.
-Largoni qimet e padëshiruar nga hunda dhe veshët në mënyrë të sigurtë, të shpejtë dhe të lehtë me këtë pajisje profesionale.

Nuk ka komente lidhur me këtë produkt.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë: