RISI: produkti me i ri per dobsim ART SOUP super n'forme kete vere.

Transporti

Transporti i sigurtë deri në adresen tuaj.

Kthimet

Plotëso formularin

Blerje e sigurtë

Paguaj pasi merrë porosinë

Shitje nga TV

Prezentimi i produkteve direkt në TV

Brusha për drejtim të flokëve Szen Peter

Brusha për drejtim të flokëve Szen Peter
Shikime: 1819 Kodi i produktit: Brusha për drejtim të flokëve Szen Peter
Statusi: Në stok
0shitje
15.00€ Liruar nga Taksa: 15.00€

Opcionet e mundshme


* Ngjyra:

Sasia: Shto në shportë

Porosit tani:

Në numrat e telefonit: 044 / 049 -260-900

Si dhe në viber:     +383 44 260 900

 

Posted by Cityshop.tv on Wednesday, August 30, 2017

Cityshop ёshtё kompani e shquar nё fushën e Teleshopping, e cila ka në fokus konsumatorin dhe shërbimin e plotë ndaj tij duke filluar nga marrja e porosisë, paketimi, e deri tek distribuimi, përfshirë këtu edhe shërbimin postar.

 

Brusha për drejtim të flokëve Szen Peter

-Kjo brushë ju mundëson të keni flokë të drejta pa asnjë mundim.
-Vetëm me krehje të flokëve ju mund t’i drejtoni ato.
-Stiloni flokët për 1 minutë.
-Temperatura maksimale 450⁰F.
-Nuk dëmton flokët.
-Me pllakë qeramike 3D, kjo pajisje ju mundësontë keni flokë të drejta dhe të shëndetshme.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nuk ka komente lidhur me këtë produkt.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë:Etiketimet: Drejtuese, Stilon, Floket