RISI: produkti me i ri per dobsim ART SOUP super n'forme kete vere.

Transporti

Transporti i sigurtë deri në adresen tuaj.

Kthimet

Plotëso formularin

Blerje e sigurtë

Paguaj pasi merrë porosinë

Shitje nga TV

Prezentimi i produkteve direkt në TV

Breast Lotion 38

Breast Lotion 38
Shikime: 1760 Kodi i produktit: Breast Lotion 38
Statusi: Në stok
0shitje
10.00€ Liruar nga Taksa: 10.00€
Sasia: Shto në shportë

Porosit tani:

Në numrat e telefonit: 044 / 049 -260-900

Si dhe në viber:     +383 44 260 900

 

Posted by Cityshop.tv on Wednesday, August 30, 2017

Cityshop ёshtё kompani e shquar nё fushën e Teleshopping, e cila ka në fokus konsumatorin dhe shërbimin e plotë ndaj tij duke filluar nga marrja e porosisë, paketimi, e deri tek distribuimi, përfshirë këtu edhe shërbimin postar.

1+1 Ky produkt është krejtësisht natyral dhe ju ndihmontë përmirësoni pamjen dhe shëndetin e gjinëve tuaj.

Përdorimi i këtij produkti është i pranuar edhe nga mjekësia e fundit. Ju ndihmon të keni gjoks të shëndetshëm dhe me formë përfekte.

Përdoret nëse: Keni joelasticitet të gjinëve, zhvillim jo të mirë dhe formë të rënë të gjinjëve.

Përbërsit kryesore:

• Ekstraktet GINSENG (xhensen) (të pasura me yndyra të shëndetshme, aminoacidet, vitamina)
• Cohosh i zi dhe diokore
• Villosa
• Gjalpë kakao
• Xhel Aloe
• Ekstrakte natyrale të bimëve.

Nuk mund të përdoret nga: Gratë shtatzëna ose gratë në periudhën e gjidhënijes.

 

Udhëzime për përdorim:

Përdoreni në mëngjes, në mbrëmje pasi të pastroheni. Aplikoni butësisht locionin në gjoks dhe masazhoni atë për 10 minuta.

Nuk ka komente lidhur me këtë produkt.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë: