RISI: produkti me i ri per dobsim ART SOUP super n'forme kete vere.

Transporti

Transporti i sigurtë deri në adresen tuaj.

Kthimet

Plotëso formularin

Blerje e sigurtë

Paguaj pasi merrë porosinë

Shitje nga TV

Prezentimi i produkteve direkt në TV

Breast Lotion 36

Breast Lotion 36
Shikime: 2255 Kodi i produktit: Breast Lotion 36
Statusi: Në stok
0shitje
10.00€ Liruar nga Taksa: 10.00€
Sasia: Shto në shportë

Porosit tani:

Në numrat e telefonit: 044 / 049 -260-900

Si dhe në viber:     +383 44 260 900

 

Posted by Cityshop.tv on Wednesday, August 30, 2017

Cityshop ёshtё kompani e shquar nё fushën e Teleshopping, e cila ka në fokus konsumatorin dhe shërbimin e plotë ndaj tij duke filluar nga marrja e porosisë, paketimi, e deri tek distribuimi, përfshirë këtu edhe shërbimin postar.

1+1 Ky produkt është krejtësisht natyral dhe ju ndihmontë përmirësoni pamjen dhe shëndetin e gjinëve tuaj.

Përdorimi i këtij produkti është i pranuar edhe nga mjekësia e fundit. Ju ndihmon të keni gjoks të shëndetshëm dhe me formë përfekte.

Përdoret nëse:

Keni joelasticitet të gjinëve, zhvillim jo të mire dhe formë të rënë të gjinjëve.

Nuk mund të përdoret nga: Gratë shtatzëna ose gratë në periudhën e gjidhënijes.

Udhëzime për përdorim:

Përdoreni në mëngjes, në mbrëmje pasi të pastroheni. Aplikoni butësisht locionin në gjoks dhe masazhoni atë për 10 minuta. Efektin e pare mund ta shihni në 4-9 ditët e para mirëpo efekti i dukshëm shihet pas 1-2 muaj përdorim të rregullt. Në raste tjera ju mund ta përdorni derisa të arrihet efekti i dëshiruar.

Nuk ka komente lidhur me këtë produkt.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë: