RISI: produkti me i ri per dobsim ART SOUP super n'forme kete vere.

Transporti

Transporti i sigurtë deri në adresen tuaj.

Kthimet

Plotëso formularin

Blerje e sigurtë

Paguaj pasi merrë porosinë

Shitje nga TV

Prezentimi i produkteve direkt në TV

BRUSHA PËR DREJTIM TË FLOKËVE

BRUSHA PËR DREJTIM TË FLOKËVE
Shikime: 1654 Kodi i produktit: BRUSHA PËR DREJTIM TË FLOKËVE
Statusi: Në stok
0shitje
15.00€ Liruar nga Taksa: 15.00€

Opcionet e mundshme


* Ngjyra:

Sasia: Shto në shportë

Porosit tani:

Në numrat e telefonit: 044 / 049 -260-900

Si dhe në viber:     +383 44 260 900

 

Posted by Cityshop.tv on Wednesday, August 30, 2017

Cityshop ёshtё kompani e shquar nё fushën e Teleshopping, e cila ka në fokus konsumatorin dhe shërbimin e plotë ndaj tij duke filluar nga marrja e porosisë, paketimi, e deri tek distribuimi, përfshirë këtu edhe shërbimin postar.

Fast Hair Straghtener HQT-906

Produkti më i efekshëm për stilim të shpejt të flokëve.

Me pllaka qeramike ultra të lëmuara për rrëshqitje të lehtë ky krehër ju mundëson t’i drejtoni shpejt flokët tuaja pa mundim.

Krehëri Fast Hair Straghtener mundëson kontroll të ndryshueshëm të temperaturës për të gjitha llojet e flokëve.

Vjen me funksion të veçantë masazhi për lëkurën e kokës.

Ka dizajn të butë, të lehtë dhe ergonomik.

Ky krehër është shumë i sigurt dhe lehtë i përdorëshëm.

Nuk ka komente lidhur me këtë produkt.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë:Etiketimet: Drejtuese, Stilim, Masazh