RISI: produkti me i ri per dobsim ART SOUP super n'forme kete vere.

Transporti

Transporti i sigurtë deri në adresen tuaj.

Kthimet

Plotëso formularin

Blerje e sigurtë

Paguaj pasi merrë porosinë

Shitje nga TV

Prezentimi i produkteve direkt në TV

2 Livariz

-30% Citygold 2 Livariz

Risi

Produkte te reja me kualitet te larte!

Shikime: 1216 Kodi i produktit: Livariz
Statusi: Citygold
0shitje
79.90€ 55.90€ Liruar nga Taksa: 55.90€

Porosit tani:

Në numrat e telefonit: 044 / 049 -260-900

Si dhe në viber:     +383 44 260 900

 

Posted by Cityshop.tv on Wednesday, August 30, 2017

Cityshop ёshtё kompani e shquar nё fushën e Teleshopping, e cila ka në fokus konsumatorin dhe shërbimin e plotë ndaj tij duke filluar nga marrja e porosisë, paketimi, e deri tek distribuimi, përfshirë këtu edhe shërbimin postar.

LIVARIZ
 

​Livariz një zgjidhje për këmbët tuaja.

Livariz ka dy përbërës:  

  • Spreji Livariz,
  • Kremi riaktivizues Livariz.

Rezultate graduale, efektive, dhe të dukshme për vetëm gjashtë javë.

 

 

 

 

 

 

Spreji Livariz qetёson, zvogёlon ёnjtjen, dhe riaktivizon venat e zgjeruara, qё çon nё lehtёsim tё menjёherёshёm të dhimbjes dhe zhduk pamjen e pa këndëshme të venave.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kremi riaktivizues Livariz forcon muret e venave, përmirëson mikroqarkullimin, ju jep këmbëve tuaja jetë të re.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Si ta aplikoni kremin dhe sprejin Livariz:

 

Aplikoni kremin Livariz në pjesët ku keni përdorur sprej-in duke e masazhuar kembën tuaj. Vetëm pas pak sekondave do të keni një ndjesi hidratuese në kembët tuaja. Rekomandohet ta aplikoni Sprajin dhe kremin Livariz së paku dy herë në ditë: në mëngjes dhe  mbrëmje.Me garancinë e Eternelle Pharma. Mos e humbni rastin, porositni menjëherë.

 

Rezultati pas përdorimit të Livariz:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prezantimi i kremit dhe sprejit Livariz përmes Video-Reklamës

 


Nuk ka komente lidhur me këtë produkt.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë: