RISI: produkti me i ri per dobsim ART SOUP super n'forme kete vere.

Transporti

Transporti i sigurtë deri në adresen tuaj.

Kthimet

Plotëso formularin

Blerje e sigurtë

Paguaj pasi merrë porosinë

Shitje nga TV

Prezentimi i produkteve direkt në TV

2 Dermonu

-40% Citygold 2 Dermonu

Risi

Produkte te reja me kualitet te larte!

Shikime: 1814 Kodi i produktit: Dermonu
Statusi: Citygold
0shitje
59.90€ 35.90€ Liruar nga Taksa: 35.90€

Opcionet e mundshme


* Me kartelën City Gold:

Porosit tani:

Në numrat e telefonit: 044 / 049 -260-900

Si dhe në viber:     +383 44 260 900

 

Posted by Cityshop.tv on Wednesday, August 30, 2017

Cityshop ёshtё kompani e shquar nё fushën e Teleshopping, e cila ka në fokus konsumatorin dhe shërbimin e plotë ndaj tij duke filluar nga marrja e porosisë, paketimi, e deri tek distribuimi, përfshirë këtu edhe shërbimin postar.

Dermonu

 

Krema regjeneruese Dermonu

Kjo kremë regjeneruese është tretman që zbeh dukshëm puçrrat në fytyrën tuaj dhe të gjitha papërsoshmëritë tjera si pikat e zeza dhe humbjen e ngjyrës së ndritshme duke e bërë lëkuren:

  • më të pastër,
  • më të njomë,
  • më të freskët,
  • më të qetë.

 

 

 

 

Vetëm me Dermonu do ta ndryshoni pamjen tuaj !


 

Përdorimi i kremës Dermonu:
 

 

Para përdorimit të kremës Dermonu duhet ta pastroni fytyrën me ujë të ngrohtë dhe pastaj ta aplikoni tretmanin në zonat e papërsosura të fytyrës si në:

  • shenja,
  • pika të zeza,
  • puçrra.

Pas aplikimit prisni deri sa krema të absorbohet plotësisht.

 

 

 

 

 

Prezantimi i kremës Dermonu përmes Video-Reklamës

 

Nuk ka komente lidhur me këtë produkt.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë:Etiketimet: Lekure, Paster, Njome, Fresket