RISI: produkti me i ri per dobsim ART SOUP super n'forme kete vere.

Transporti

Transporti i sigurtë deri në adresen tuaj.

Kthimet

Plotëso formularin

Blerje e sigurtë

Paguaj pasi merrë porosinë

Shitje nga TV

Prezentimi i produkteve direkt në TV

Power Mixer

-50% Citygold Power Mixer

Risi

Produkte te reja me kualitet te larte!

Shikime: 753 Kodi i produktit: Power Mixer
Statusi: Citygold
0shitje
79.90€ 39.90€ Liruar nga Taksa: 39.90€

Opcionet e mundshme


* Me kartelën City Gold:

Porosit tani:

Në numrat e telefonit: 044 / 049 -260-900

Si dhe në viber:     +383 44 260 900

 

Posted by Cityshop.tv on Wednesday, August 30, 2017

Cityshop ёshtё kompani e shquar nё fushën e Teleshopping, e cila ka në fokus konsumatorin dhe shërbimin e plotë ndaj tij duke filluar nga marrja e porosisë, paketimi, e deri tek distribuimi, përfshirë këtu edhe shërbimin postar.

 

Blenderi Power Mixer 2 në 1 ju mundëson të merrni dozën e përditshme të vitaminave të nevojshme.

Thuani lamtumirë koktej, salca të shtrenjta dhe thuani mirësevini receta të shëndetshme në shtëpi!

Me banane, manaferra, mango dhe shume fruta të tjerë përgatini koktej të freskët, të shijshëm dhe të shëndetshëm të mbushur me vitamina.
 

Përshkrimi:

Power Mixer 2 në 1 ka një teh të atillë që rrotullohet me një shpetësi deri në 18.000 rrotullime në minutë.

Mbushni me fruta - mbyllni kapakun - dhe lëshoni - të gjitha përzihen në mënyrë perfekte- dhe kjo është e tëra gjithqka është gati.

Power Mixer 2 në 1 është perfekte për përgatitjen e salcave, deserteve kreative dhe pijeve shtëpiake të ftohta.

Të gjitha pjesët e lëvizshëme të Power Mixer-it mund të pastrohen në enëlarëse.

Nuk ka komente lidhur me këtë produkt.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë:Etiketimet: Blendrej, Grires, Kapakun