RISI: produkti me i ri per dobsim ART SOUP super n'forme kete vere.

Transporti

Transporti i sigurtë deri në adresen tuaj.

Kthimet

Plotëso formularin

Blerje e sigurtë

Paguaj pasi merrë porosinë

Shitje nga TV

Prezentimi i produkteve direkt në TV

Julienne & Spiral Slicer - Grirëse

-50% Citygold Julienne & Spiral Slicer - Grirëse

Risi

Produkte te reja me kualitet te larte!

Shikime: 962 Kodi i produktit: Model 7293
Statusi: Citygold
0shitje
19.90€ 9.90€ Liruar nga Taksa: 9.90€

Opcionet e mundshme


* Me kartelën City Gold:

Porosit tani:

Në numrat e telefonit: 044 / 049 -260-900

Si dhe në viber:     +383 44 260 900

 

Posted by Cityshop.tv on Wednesday, August 30, 2017

Cityshop ёshtё kompani e shquar nё fushën e Teleshopping, e cila ka në fokus konsumatorin dhe shërbimin e plotë ndaj tij duke filluar nga marrja e porosisë, paketimi, e deri tek distribuimi, përfshirë këtu edhe shërbimin postar.

 

-Julienne & Spiral Slicer është ideale për sallata të shijshme, makarona me perime dhe ushqime.
-Fare lehtë i jepni sallatës tuaj një pamje të re.
-Lehtë pastrohet, mund të pastrohet dhe në enëlarëse.

Përshkrimi:

Ktheni trangujt, karrotat, rrepat dhe shumë të tjera në shirita shumë të shijshme. Futni perimet, ktheni Julienne & Spiral Slicer ashtu sikur po e mprehni një laps dhe kjo është e tëra se cfarë ju duhet për të fituar shirita sallate shumë të shijshme.

Krijoni pasta të shijshme me perime në sekonda, sallata jashtëzakonisht të shijshme vetëm me Julienne & Spiral Slicer!

Nuk ka komente lidhur me këtë produkt.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë:Etiketimet: Sallatat, Lehte, Pastrohet, Grine