RISI: produkti me i ri per dobsim ART SOUP super n'forme kete vere.

Transporti

Transporti i sigurtë deri në adresen tuaj.

Kthimet

Plotëso formularin

Blerje e sigurtë

Paguaj pasi merrë porosinë

Shitje nga TV

Prezentimi i produkteve direkt në TV

Delany - Pudër me minerale

-50% Citygold Delany - Pudër me minerale

Risi

Produkte te reja me kualitet te larte!

Shikime: 1421 Kodi i produktit: Model 8929
Statusi: Citygold
0shitje
39.90€ 19.90€ Liruar nga Taksa: 19.90€

Opcionet e mundshme


* Ngjyra:

* Me kartelën City Gold:

Porosit tani:

Në numrat e telefonit: 044 / 049 -260-900

Si dhe në viber:     +383 44 260 900

 

Posted by Cityshop.tv on Wednesday, August 30, 2017

Cityshop ёshtё kompani e shquar nё fushën e Teleshopping, e cila ka në fokus konsumatorin dhe shërbimin e plotë ndaj tij duke filluar nga marrja e porosisë, paketimi, e deri tek distribuimi, përfshirë këtu edhe shërbimin postar.

 

Për lekurë të butë dhe të ndjeshme!

-Pluhur mineral për pigmente korigjuese.
-E përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurave.
-I jep fytyrës tuaj pamje të freskët dhe të shëndetshme gjatë gjithë kohës.
-Bashkangjitur me pluhurin mineral keni edhe një brush për aplikim sa më të lehtë!

Përshkrimi:

Ky pluhur mineral bën që fytyra juaj të duket e shëndritshme dhe tërheqëse. Pluhuri mineral përbehet nga ngjyra të ndryshme që fytyra juaj të duket në harmoni me tonin normal të lekurës. Shpërndarjen e këtij pluhuri mund ta bëni me brushën ose sfunxherin special që gjenden në paketim për këtë llojë pluhuri.

Pas perdorimit te ketij pluhuri të pasuruar me minerale ju do dukeni si yjet televizive.!

 

 

 

 

 

Nuk ka komente lidhur me këtë produkt.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë: