RISI: produkti me i ri per dobsim SLIM LINE SHOT super n'forme kete vere.

Transporti

Transporti i sigurtë deri në adresen tuaj.

Kthimet

Plotëso formularin

Blerje e sigurtë

Paguaj pasi merrë porosinë

Shitje nga TV

Prezentimi i produkteve direkt në TV

2 Slim Line Shot

-30% 2 Slim Line Shot
Shikime: 462 Kodi i produktit: SlimLineShot
Statusi: Në stok
0shitje
79.90€ 55.90€ Liruar nga Taksa: 55.90€

Opcionet e mundshme


* Me kartelën City Gold:

Sasia: Shto në shportë

 

Posted by Cityshop.tv on Wednesday, August 30, 2017

Cityshop ёshtё kompani e shquar nё fushën e Teleshopping, e cila ka në fokus konsumatorin dhe shërbimin e plotë ndaj tij duke filluar nga marrja e porosisë, paketimi, e deri tek distribuimi, përfshirë këtu edhe shërbimin postar.

Slim Line Shot

 

 

 

 

 

 

Përbërësi sekret i Slim Line Shot

 

Konjak Glucomannan

 

Kjo bimë fillimisht është kultivuar në Azinë Lindore, ku është i njohur më mirë si “Gjuha e djallit”, bima konjak Glucomannan është përdorur për më shumë se një mijë vjet si një burim i ushqimit dhe medikamenteve në zakonet tradicionale aziatike.

Në kohët e fundit, fibrat Glucomannan janë përdorur nga studiues perëndimorë për përfitimet e saj shëndetësore dhe efikase. ​

Me fibrat e saj të dobishme të tretshme, ajo mund të trajtojë më mirë karbohidratet, që do të thotë: ofron ndjeshmëri më të mirë të insulinës, kontroll më të mirë të hormoneve të oreksit, luhatjet e glukozës në gjak dhe stimulim të ngopjes. ​

Fibrave Konj Glucomannan ofrojn humbje peshe duke përmirësuar problemet me gjakun, sheqerin në gjak dhe përmirëson profilin e lipideve. ​

 

 

 

 

 

 

Nuk ka komente lidhur me këtë produkt.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë: