RISI: produkti me i ri per dobsim ART SOUP super n'forme kete vere.

Transporti

Transporti i sigurtë deri në adresen tuaj.

Kthimet

Plotëso formularin

Blerje e sigurtë

Paguaj pasi merrë porosinë

Shitje nga TV

Prezentimi i produkteve direkt në TV

Byzylyk - BRA130624-3

-53% Nuk ka në stok Byzylyk - BRA130624-3

Risi

Produkte te reja me kualitet te larte!

Shikime: 5570 Kodi i produktit: Byzylyk - BRA130624-3
Statusi: Nuk ka në stok
1shitje
15.90€ 7.50€ Liruar nga Taksa: 7.50€

Opcionet e mundshme


* Ngjyra:

Porosit tani:

Në numrat e telefonit: 044 / 049 -260-900

Si dhe në viber:     +383 44 260 900

 

Posted by Cityshop.tv on Wednesday, August 30, 2017

Cityshop ёshtё kompani e shquar nё fushën e Teleshopping, e cila ka në fokus konsumatorin dhe shërbimin e plotë ndaj tij duke filluar nga marrja e porosisë, paketimi, e deri tek distribuimi, përfshirë këtu edhe shërbimin postar.

BRA130624-3 - Byzylyk i larë në flakë rodiumi dhe i dekoruar me elemente të Swarovski në madhësi prej 8mm.Zinxhiri i byzylykut ka gjatësi prej 19cm.

Nuk ka komente lidhur me këtë produkt.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë:Etiketimet: Radiumi, Swarovski, Elegant