RISI: produkti me i ri per dobsim ART SOUP super n'forme kete vere.

Transporti

Transporti i sigurtë deri në adresen tuaj.

Kthimet

Plotëso formularin

Blerje e sigurtë

Paguaj pasi merrë porosinë

Shitje nga TV

Prezentimi i produkteve direkt në TV

Bratmaxx - Tigan set

-58% Bratmaxx - Tigan set
Shikime: 4149 Kodi i produktit: Modeli 5296
Statusi: Në stok
0shitje
59.90€ 24.90€ Liruar nga Taksa: 24.90€

Opcionet e mundshme


* Ngjyra:

Sasia: Shto në shportë

Porosit tani:

Në numrat e telefonit: 044 / 049 -260-900

Si dhe në viber:     +383 44 260 900

 

Posted by Cityshop.tv on Wednesday, August 30, 2017

Cityshop ёshtё kompani e shquar nё fushën e Teleshopping, e cila ka në fokus konsumatorin dhe shërbimin e plotë ndaj tij duke filluar nga marrja e porosisë, paketimi, e deri tek distribuimi, përfshirë këtu edhe shërbimin postar.

Bratmaxx - Tigan set

 

 

Tigan i fortë dhe shumë fleksibil:

-Mund të përdoret edhe në furrë.
-Përmban shtresë qeramike të dyfishtë.
-Ushqimi nuk ngjitet mundëson të gatuani me më pak yndyrë.
-Pastrohet lehtë pa pasur nevojë për fërkim.

Bratmaxx tigan set vetëm me një lëvizje - ideale për furrë, me ngjyrë jeshile / verdhë është i përshtatshëm për të gjitha nivelet e nxehtësisë.
Ky set prej 2-copësh është ideal për gatim dhe pjekje.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Prezantimi i Bratmaxx- Tigan Set përmes Video-Reklamës

 

 

Bratmaxx
Ngjyra Verdhë /Gjelbërt
Pesha 2.1 kg
Dimensionet 35.4 x 34.2 x 11.8 cm
Nuk ka komente lidhur me këtë produkt.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë:Etiketimet: set, Gatimi, Ideal, Gatuar