RISI: produkti me i ri per dobsim SLIM LINE SHOT super n'forme kete vere.

Transporti

Transporti i sigurtë deri në adresen tuaj.

Kthimet

Plotëso formularin

Blerje e sigurtë

Paguaj pasi merrë porosinë

Shitje nga TV

Prezentimi i produkteve direkt në TV

Herbaclear

Herbaclear
Shikime: 18059 Kodi i produktit: Herbaclear
Statusi: Në stok
33shitje
24.90€ Liruar nga Taksa: 24.90€
Sasia: Shto në shportë

 

Posted by Cityshop.tv on Wednesday, August 30, 2017

Cityshop ёshtё kompani e shquar nё fushën e Teleshopping, e cila ka në fokus konsumatorin dhe shërbimin e plotë ndaj tij duke filluar nga marrja e porosisë, paketimi, e deri tek distribuimi, përfshirë këtu edhe shërbimin postar.

 

 

 

 

Herba Clear është produkt bimor që largon dhe zhduk lythat e lëkurës në vetëm pak ditë. Përbërësi kryesor i Herba Clear është “Thuja occidentalis”, një ekstrakt i fuqishëm vaji i mbushur me Vitamina C, që largojnë lythat në mënyrë efektive, të sigurtë dhe pa dhimbje.Aplikoni Herba Clear në zonën e prekur dhe do ti shikoni ata zhduken pa lënë asnjë shenjë.

Lythat gjenden zakonisht në qepallat, sqetull, nën gjinjtë, në zona intime, në qafë dhe madje edhe gjoks dhe janë shumë të sikletshëm. Kjo ju ndodh si meshkujve edhe femrave.Të gjithë përbërësit natyral të Herba Clear luftojnë dhe largojnë lythat pa i irrituar ata.

 

 

 

 

Aplikojeni direkt në burim, 3 herë në ditë dhe përbërësit natyral të Herba Clear fillojnë mënjëherë të luftojë lythin. Trajtimi me Herba Clear zgjat nga 3-9javë dhe ju do të keni një lëkurë të pastër.

Nuk ka komente lidhur me këtë produkt.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë:Etiketimet: Largon, Efekt, Zhduk, Sikletshem