RISI: produkti me i ri per dobsim ART SOUP super n'forme kete vere.

Transporti

Transporti i sigurtë deri në adresen tuaj.

Kthimet

Plotëso formularin

Blerje e sigurtë

Paguaj pasi merrë porosinë

Shitje nga TV

Prezentimi i produkteve direkt në TV

2 Hair Building

-50% 2 Hair Building
Shikime: 3306 Kodi i produktit: 2 Hair Building
Statusi: Në stok
5shitje
49.80€ 24.90€ Liruar nga Taksa: 24.90€
Sasia: Shto në shportë

Porosit tani:

Në numrat e telefonit: 044 / 049 -260-900

Si dhe në viber:     +383 44 260 900

 

Posted by Cityshop.tv on Wednesday, August 30, 2017

Cityshop ёshtё kompani e shquar nё fushën e Teleshopping, e cila ka në fokus konsumatorin dhe shërbimin e plotë ndaj tij duke filluar nga marrja e porosisë, paketimi, e deri tek distribuimi, përfshirë këtu edhe shërbimin postar.

HAIR BUILDING
 

Hair Buliding- Përmirësimi i pamjes së flokëve me fibra bimore organike.

Produkti i bashkangjitet flokëve tuaja dhe menjëherë rrit volumin e tyre. 

Hair Buliding u jep trashësi flokëve për vetëm 20 sekonda.

Me këtë produkt të flokëve, eliminoni plotësisht pamjen pa flokë apo flokët e thinjura.

 

 

 

 

 

 
 
 
Si përdoret Hair Building

 

Thani dhe stiloni flokët si zakonisht, 
Tundeni mirë dhe shpërndajeni butësisht në zonën ku keni nevojë, 
Nëse keni nevojë përdorni llak për qëndrueshmëri dhe shkëlqim.


 

Përdorimi i sasisë 22 gram është i mundshëm për afat kohorë deri 4-5 javë.
Produkti është në dispozicion në dy ngjyra: kafe dhe të zezë.

 

 

 

 

Prezantimi i produktit Hair Building përmes Video-Reklamës

 

Nuk ka komente lidhur me këtë produkt.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë:Etiketimet: Thinjur, Ngjyra, Volum, Floket