Menu
Shporta juaj
20% OFF on all products Shop now

Çantë me zingjir 3117

-17 %

Çantë me zingjir 3117

  • Sasia Stok: Ne stok
  • Kodi i Produktit: Çantë me zingjir 3117
  • Pesha: 0.00
Products Sold: 0
Product Views: 167
19.90€
23.90€
Ex Tax: 19.90€

Çantë me dizajn shumë interesant me ngjyrë të kaltërt.

Me material të shëndritshem për përdorime në evente të ndryshme.

Posedon zingjirin të cilin mund ta hiqni ose ta vendosni.

Me tre lloje të ngjyrave të ndryshme, e bardhë, pembe dhe e kaltërt.

Dimensioni:

33*22*7 cm

Shkruani nje pershtypje
Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
Shume mire Mire
Çantë me dy krahë 3195 Çantë me dy krahë 3195
-13 %
Modeli: Çantë me dy krahë 3195
Çantë me dy krahë, e farmerkës ngjyrë e hapur.Me material të farmerkës ku mund ta përdorni në përditshmëri,udhëtime të ndryshme ose shkollë.Dimensioni..
34.90€ 39.90€
Ex Tax:34.90€
Modeli: Çantë dore e farmerkës 3172
 Çantë me material farmerkë.Për përdorim të përditshëm, e vogël dhe shumë praktike për ta mbajtur kudo me vete.Dimensionet:20.5*11*11 cm..
7.90€
Ex Tax:7.90€
Set 10020876    Set 10020876
-20 %
Modeli: Set 10020876
Set 10020876                       ..
19.90€ 24.90€
Ex Tax:19.90€
Çantë elegante 3131 Çantë elegante 3131
-20 %
Modeli: Çantë elegante 3131
Çantë me dizajn gjeometrik me shumë ngjyra.Me material të shëndritshem për përdorime në evente të ndryshme, me zingjirë të gjatë të cili mund ta hiqni..
19.90€ 24.90€
Ex Tax:19.90€
Modeli: Çantë e vogël dore 3148
 Çantë me dizajn unik me ngjyrë pembe.Me material të shëndritshëm dhe shumë praktike, me dizajnin e prerjeve të ndryshme.Dimensionet:20.5*11*11cm..
9.90€
Ex Tax:9.90€
Ky është moduli i njoftimit. Ju mund ta përdorni atë për çdo mesazh, si njoftimet e cookie-t, promovime të veçanta ose ndonjë mesazh tjetër të rëndësishëm. http://www.allaboutcookies.org/ ...