RISI: produkti me i ri per dobsim ART SOUP super n'forme kete vere.

Transporti

Transporti i sigurtë deri në adresen tuaj.

Kthimet

Plotëso formularin

Blerje e sigurtë

Paguaj pasi merrë porosinë

Shitje nga TV

Prezentimi i produkteve direkt në TV

Shallvare të zeza elegante F64126-2

-40% Shallvare të zeza elegante F64126-2
Shikime: 2418 Kodi i produktit: LC64126-2
Statusi: Në stok
0shitje
39.90€ 23.90€ Liruar nga Taksa: 23.90€

Opcionet e mundshme


* Madhësia:


* Materiali:

* Ngjyra:

Sasia: Shto në shportë
Ky produkt ka sasinë minimale të 2

Porosit tani:

Në numrat e telefonit: 044 / 049 -260-900

Si dhe në viber:     +383 44 260 900

 

Posted by Cityshop.tv on Wednesday, August 30, 2017

Cityshop ёshtё kompani e shquar nё fushën e Teleshopping, e cila ka në fokus konsumatorin dhe shërbimin e plotë ndaj tij duke filluar nga marrja e porosisë, paketimi, e deri tek distribuimi, përfshirë këtu edhe shërbimin postar.

Material:
Poliestër+Material elastik

Ngjyra:

E zezë

Stili

Tërheqës, sensual.

Dekorimi:

me rripa të zinjë, me zinxhir, prerje modern.

Përshkrimi i produktit:

Shallvare tërheqëse ngjyrë të zezë me prerje sensual. Të përshtatshme për t’i veshur në ahengje të ndryshme apo edhe për mbrëmje. Me dizajn shumë sensual këto shallvare ju dhurojn një formë perfekte trupore. Shallvaret janë të dekoruara me zinxhir nga mbrapa dhe me rripa tek beli.

Nuk ka komente lidhur me këtë produkt.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë: