Risi
119.90€ 59.90€
49.80€ 39.90€
24.90€
49.80€ 39.90€
24.90€
Transporti

Për posten ju paguani vetëm 3€ nëse jeni nga Prishtina vetëm 1.5€

-50% Shot for Slim

Shot for Slim

Vizitorë: 42480 Kodi i produktit: Shot For Slim1
Statusi: Në stok
230shitje
39.90€ 19.90€ Liruar nga Taksa: 19.90€
Sasia: Shto në shportë

Vizioni i Cityshop.tv ёshtё qё tё jetё njё kompani e shquar nё lёminё e saj, me njё udhёheqje profesionale, bashkёkohore dhe tё jetё lider nё ofrimin e produkteve online nё Kosovё dhe tё gjitha trojet shqiptare. Synimi ynё ёshtё qё tё krijojme nje pozicion udhëheqës në fushën e shitjeve televizive direkte , pёrpikshmёria dhe prosperiteti ynё të reflektohet në kënaqësinë e të gjithë klientёve tonё.

Qёllimi dhe prioriteti ynё ёshtё qё tё zhvillojmё, thellojmё dhe forcojmё raportet me klinetёt dhe partnerёt tonё tё biznesit nё pёrmasa afatgjata. Qendra jonё e thirrjeve pёrbёhet prej njё ekipi tё trajnuar nё mёnyrё profesionale, tё pёrgatitur makimalisht nё fushёn e marketingut, tё cilёt kanё pёr detyrё tё jenё nё gatishmёri tё plotё ndaj kёrkesave tё konsumatorёve tonё tё rregullt dhe atyre tё rinjё, dhe janё tё aftё nё krijimin dhe mbajtjen e marrёdhёnieve tё mira nё mёnyrё qё tё dyja palёt tё ndahen tё kёnaqur.  

Shot for Slim

 

 

Shot for Slim - i bërë nga një koncentrat unik i gjetur në zemrën e Arkiçokës.Në mënyrë natyrale heqë toksikët nga trupi juaj, përshpejton djegjen e yndyrnave dhe ndihmon në eliminimin e lëngjeve të mbetura. Pastron organizmin tuaj, shpejton djegjen e yndyrave dhe me këtë ndihmon të eliminohet mbajtja e lëngjeve.

 

Falë përbërsve më të rëndësishme nga zemra e artiçokas e bën këtë produkt unik.Arkiçoka është një shtojcë ushqyese që vërtetë funksionon. Permbanë lëndë ushqyese si Vitamin C, kompleksin e vitaminave B dhe L-Karnitin. Përbërësit e tij kryesor janë Çaji i Gjelbert, ananasi dhe zemra e Arkiçofës.

 

 

 

 

 

Përdorimi:

-Mund të përdorin të gjithë mbi moshën 18 vjeçare (+18 )

-Përdoret çdo mëngjes nga një shishe në tesull pa ngrënë asgjë (një herë në ditë në mëngjes).

-Gratë shtatëzënë nuk mund ta përdorin!

 

Perdorimi
Përdoret çdo mëngjes Nga 1 shishe në ditë
Gratë shtatëzënë nuk mund ta përdorin
5 ( 5 / 5 )
Përshëndetje Liridona. Shot for Slim është I ndaluar për përdorim për personat nën moshën 18 vjeçare si dhe për nënat shtatzëna dhe gji-dhënëse. Faleminderit!
3 ( 3 / 5 )
a lejohet perdorimi i shot for slim nese je gjidhense?? si mund te je gjej ne facebook??
5 ( 5 / 5 )
Përshëndetje Tara, Për të bërë porosi në Kosovë na shkruani në Facebook apo këtu në web të dhënat tuaja : Emrin, Mbiemrin, Numrin Kontaktues, Adresën dhe Produktin. Porosinë mund ta bëni edhe duke na kontaktuar në : 038 / 044 / 049 -260-900 apo duke na vizituar në adresën: Rr. “Bajram Kelmendi”, Nr.31, Prishtinë, më saktësisht në Qendrën e Biznesit –Dodona. Përdorimi i Shot for Slim është ky: çdo mëngjes në tesull duhet të pini nga një shishe Shot fot Slim dhe të mos hani apo pini 30 min pak pirjes së Shot for Slim. Faleminderit!
4 ( 4 / 5 )
Si mund te porosise? Kete produktin shot for slim dhe si mund te perdorim
5 ( 5 / 5 )
Përshëndetje Dj-hyzi@live.com. Shot for Slim është produkt tërësisht bimor. Ju mund ta konsumoni edhe një paketim tjetër pa pushuar pasi produkti nuk ka asnjë efekt anësor. Faleminderit!

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë:Shot for Slim -50%
Shot for Slim     Shot for Slim - i bërë nga një koncentrat unik i gjetur..
Çmimi i rregullt Çmimi me CityGold
39.90€ 31.92€

Liruar nga Taksa: 19.90€
290 Komente

  Merrni getet Vitalmaxx Power Shapers! Mënyra më e lehtë për të humbur peshë! -Djegja e..
44.90€

Liruar nga Taksa: 44.90€

Hair Building Risi
      Hair Buliding- Përmirësimi i pamjes së flokëve me fibra bimore org..
24.90€

Liruar nga Taksa: 24.90€

Dermonu     Dermonu krema regjeneruese është tretman që zbeh dukshëm puçr..
Çmimi i rregullt Çmimi me CityGold
29.90€ 23.92€

Liruar nga Taksa: 29.90€
311 Komente

LIVARIZ Livariz, dy perberes. Kremi riaktivizues Livariz forcon muret e venave, permir..
Çmimi i rregullt Çmimi me CityGold
42.90€ 38.61€

Liruar nga Taksa: 42.90€
16 Komente

Herbaclear Risi
        Herba Clear është produkt bimor që largon dhe zhduk ..
24.90€

Liruar nga Taksa: 24.90€

2 Herbaclear Risi -20%
    Herba Clear është produkt bimor që largon dhe zhduk lythat e lëkurës në ..
49.80€ 39.90€

Liruar nga Taksa: 39.90€