RISI: produkti me i ri per dobsim ART SOUP super n'forme kete vere.

Transporti

Transporti i sigurtë deri në adresen tuaj.

Kthimet

Plotëso formularin

Blerje e sigurtë

Paguaj pasi merrë porosinë

Shitje nga TV

Prezentimi i produkteve direkt në TV

Fustan ngjyrë metalike me jakë V F28161

-50% Fustan ngjyrë metalike me jakë V F28161
Shikime: 1453 Kodi i produktit: F28161
Statusi: Në stok
0shitje
109.00€ 54.90€ Liruar nga Taksa: 54.90€

Opcionet e mundshme


* Madhësia:


* Materiali:

* Ngjyra:

Sasia: Shto në shportë

Porosit tani:

Në numrat e telefonit: 044 / 049 -260-900

Si dhe në viber:     +383 44 260 900

 

Posted by Cityshop.tv on Wednesday, August 30, 2017

Cityshop ёshtё kompani e shquar nё fushën e Teleshopping, e cila ka në fokus konsumatorin dhe shërbimin e plotë ndaj tij duke filluar nga marrja e porosisë, paketimi, e deri tek distribuimi, përfshirë këtu edhe shërbimin postar.

Përshkrimi:
Fustan metalik me nje shtresë me ngjyrë të zezë është një zgjedhje e mrekullueshme.

Me jakën V, fustani jep pamje glamuroze dhe shumë joshëse.

I përshtatshëm për festa dhe ahengje.

Me mengë të shkurtë me një shtres metali me shkelqim .

Materiali:
Najllon, material elastik

Ngjyra:
Kombimin ngjyrash (Metali dhe e zezë).

Stili:
Joshës, tërheqës.

Vishet për raste:
Ndeja, festa, ahenge.

Jaka:
Jakë V

Mëngët:
Të shkurta.

Gjatësia:
Mbi gjunjë

Nuk ka komente lidhur me këtë produkt.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë: