RISI: produkti me i ri per dobsim SLIM LINE SHOT super n'forme kete vere.

Transporti

Transporti i sigurtë deri në adresen tuaj.

Kthimet

Plotëso formularin

Blerje e sigurtë

Paguaj pasi merrë porosinë

Shitje nga TV

Prezentimi i produkteve direkt në TV

Power Magnetic Emson

Risi Power Magnetic Emson
Shikime: 284 Kodi i produktit: Power Magnetic Emson
Statusi: Në stok
0shitje
9.90€ Liruar nga Taksa: 9.90€
Sasia: Shto në shportë

 

Posted by Cityshop.tv on Wednesday, August 30, 2017

Cityshop ёshtё kompani e shquar nё fushën e Teleshopping, e cila ka në fokus konsumatorin dhe shërbimin e plotë ndaj tij duke filluar nga marrja e porosisë, paketimi, e deri tek distribuimi, përfshirë këtu edhe shërbimin postar.

 

Power Magnetic

Power Magnetic është mbështetës elastik mjekësor për pjesën e pasme të krahëve dhe shpinës.

Ndihmon për parandalimin dhe rregullimin e pozicionit të shkujdesur të shpinës tuaj.

Ju ndihmon të keni një qëndrim të drejt dhe shpinë të shëndetshme.

Posture Sport është i përbërë nga këto materiale:

• Poliester 30%, rushë.
• Shkumë poliuretani 25%,
• Latex 20%,
• Pambuk - 15%
• Najlon - 10%
• Lidhëse Velcro

Nuk ka komente lidhur me këtë produkt.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë: