RISI: produkti me i ri per dobsim ART SOUP super n'forme kete vere.

Transporti

Transporti i sigurtë deri në adresen tuaj.

Kthimet

Plotëso formularin

Blerje e sigurtë

Paguaj pasi merrë porosinë

Shitje nga TV

Prezentimi i produkteve direkt në TV

Fidget Spinner 1

Fidget Spinner 1
Shikime: 543 Kodi i produktit: Fidget Spinner 1
Statusi: Në stok
0shitje
2.00€ Liruar nga Taksa: 2.00€
Sasia: Shto në shportë
Ky produkt ka sasinë minimale të 5

Porosit tani:

Në numrat e telefonit: 044 / 049 -260-900

Si dhe në viber:     +383 44 260 900

 

Posted by Cityshop.tv on Wednesday, August 30, 2017

Cityshop ёshtё kompani e shquar nё fushën e Teleshopping, e cila ka në fokus konsumatorin dhe shërbimin e plotë ndaj tij duke filluar nga marrja e porosisë, paketimi, e deri tek distribuimi, përfshirë këtu edhe shërbimin postar.

Lodra antistres më e kërkuar kohëve të fundi.

Ju ndihmon të largoni stresin dhe të relaksoheni.

Përdoret nga fëmijët por edhe të rriturit.

Në dispozicion në ngjyra dhe dizajne të ndryshme.

Nuk ka komente lidhur me këtë produkt.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë:Etiketimet: Loder, Stres, Relaksim