RISI: produkti me i ri per dobsim ART SOUP super n'forme kete vere.

Transporti

Transporti i sigurtë deri në adresen tuaj.

Kthimet

Plotëso formularin

Blerje e sigurtë

Paguaj pasi merrë porosinë

Shitje nga TV

Prezentimi i produkteve direkt në TV

Fustan I ngushtë me dantellë R80330-1

-14% Nuk ka në stok Fustan I ngushtë me dantellë R80330-1

Risi

Produkte te reja me kualitet te larte!

Shikime: 1091 Kodi i produktit: R80330-1
Statusi: Nuk ka në stok
0shitje
34.90€ 29.90€ Liruar nga Taksa: 29.90€

Opcionet e mundshme


* Madhësia:


* Ngjyra:

Porosit tani:

Në numrat e telefonit: 044 / 049 -260-900

Si dhe në viber:     +383 44 260 900

 

Posted by Cityshop.tv on Wednesday, August 30, 2017

Cityshop ёshtё kompani e shquar nё fushën e Teleshopping, e cila ka në fokus konsumatorin dhe shërbimin e plotë ndaj tij duke filluar nga marrja e porosisë, paketimi, e deri tek distribuimi, përfshirë këtu edhe shërbimin postar.

Përshkrimi:
Fustan shumë tërheqës me prerje unike. Shumë I përshtatshëm për ndeja.

Fustani ka material prej dentelle me lule dhe ju ofron pamje shumë klasike dhe të përsosur.

Duhet të lahet në dorë në ujë me temperature prej 30 gradë. Fustani mund të hekuroset por me temperature të ulët.

 

Nuk ka komente lidhur me këtë produkt.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë:Etiketimet: Terheqes, Unik, Ndeja, Dantella