RISI: produkti me i ri per dobsim ART SOUP super n'forme kete vere.

Transporti

Transporti i sigurtë deri në adresen tuaj.

Kthimet

Plotëso formularin

Blerje e sigurtë

Paguaj pasi merrë porosinë

Shitje nga TV

Prezentimi i produkteve direkt në TV

2 Dermonu

-17% Nuk ka në stok 2 Dermonu

Risi

Produkte te reja me kualitet te larte!

Shikime: 9565 Kodi i produktit: Dermonu
Statusi: Nuk ka në stok
9shitje
59.90€ 49.90€ Liruar nga Taksa: 49.90€

Porosit tani:

Në numrat e telefonit: 044 / 049 -260-900

Si dhe në viber:     +383 44 260 900

 

Posted by Cityshop.tv on Wednesday, August 30, 2017

Cityshop ёshtё kompani e shquar nё fushën e Teleshopping, e cila ka në fokus konsumatorin dhe shërbimin e plotë ndaj tij duke filluar nga marrja e porosisë, paketimi, e deri tek distribuimi, përfshirë këtu edhe shërbimin postar.

Dermonu

 

Krema regjeneruese Dermonu

Kjo kremë regjeneruese është tretman që zbeh dukshëm puçrrat në fytyrën tuaj dhe të gjitha papërsoshmëritë tjera si pikat e zeza dhe humbjen e ngjyrës së ndritshme duke e bërë lëkuren:

  • më të pastër,
  • më të njomë,
  • më të freskët,
  • më të qetë.

 

 

 

 

Vetëm me Dermonu do ta ndryshoni pamjen tuaj !


 

Përdorimi i kremës Dermonu:
 

 

Para përdorimit të kremës Dermonu duhet ta pastroni fytyrën me ujë të ngrohtë dhe pastaj ta aplikoni tretmanin në zonat e papërsosura të fytyrës si në:

  • shenja,
  • pika të zeza,
  • puçrra.

Pas aplikimit prisni deri sa krema të absorbohet plotësisht.

 

 

 

 

 

Prezantimi i kremës Dermonu përmes Video-Reklamës

 

5 ( 5 / 5 )
Përshëndetje Dona. E rëndësishme është që ju tashmë keni vërejtur që Dermonu ka dhënë rezultate. Është lëkura juaj që përcakton se sa do të reagoj kremi, kemi raste të tillë kur klientët për rezultatet më të mëdha është dashur të vazhdojnë me aplikimi të Dermonu edhe për një kohë. Nëse keni mundësi, ju rekomandojmë që porsa ta mbaroni tërë kremin , shikoni rezultatet dhe nëse ato nuk janë ajo çfarë ju keni dashur merrni edhe një tjetër Dermonu pa pushuar shumë nga koha e përfundimit të Dermonu që kemi tani. Edhe pse shumë nga klientët marrin rezultatet vetëm me një përdorim të Dermonu , kemi raste edhe si ju që duhet aplikuar këtë krem edhe për një kohë. Faleminderit!
1 ( 1 / 5 )
qe8 jav jam duke perdour dermonun ka fare pak ndryshime.krema esht gati ne perfundim a ka ndonje efekt me te lart te perdoret edhe 1 dermonu tjeter.
5 ( 5 / 5 )
Përshëndetje Labinot. Po, në manualin e përdorimit të Dermonu shkruan se produkti duhet përdorur një here në dite. Por për rezultate më të mira dhe më të shpejta ne ju preferojmë që ta përdorni dy herë në ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje. Por edhe nëse përdoret vetëm një herë në ditë, Dermonu tregon rezultatet. Ndërsa sa i përket sapunit, nuk ka rëndësi , mjafton që ka pastroni fytyrën dhe ta thani para aplikimit të Dermonu. Faleminderit!
4 ( 4 / 5 )
pershendetje, un e kam bler produktin me ka then te perdor vetem ne mbremje ndersa ti thua edhe ne mengjes a zgjat wetem nje fysht nje muaj nese e perdor edhe ne mengjes,dhe sapuni natural vitamine E a ben?
5 ( 5 / 5 )
Përshëndetje Mimoza. Porosinë e produkteve ju mund ta bëni duke na shkruajtur në Facebook të dhënat tuaja : Emrin, Mbiemrin , Numrin Kontaktues, Adresën dhe Produktin. Porosinë mund ta bëni edhe duke na kontaktuar në : 038 / 044 / 049 -260-900 apo duke na vizituar në adresën: Rr. “Bajram Kelmendi”, Nr.31, Prishtinë, më saktësisht në Qendrën e Biznesit –Dodona. Faleminderit!

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë:Etiketimet: Lekure, Paster, Njome, Fresket