RISI: produkti me i ri per dobsim ART SOUP super n'forme kete vere.

Transporti

Transporti i sigurtë deri në adresen tuaj.

Kthimet

Plotëso formularin

Blerje e sigurtë

Paguaj pasi merrë porosinë

Shitje nga TV

Prezentimi i produkteve direkt në TV

Shtrënguese 7104

-16% Shtrënguese 7104
Shikime: 984 Kodi i produktit: 7104
Statusi: Në stok
0shitje
37.90€ 31.90€ Liruar nga Taksa: 31.90€

Opcionet e mundshme


* Madhësia:* Ngjyra:

Sasia: Shto në shportë

Porosit tani:

Në numrat e telefonit: 044 / 049 -260-900

Si dhe në viber:     +383 44 260 900

 

Posted by Cityshop.tv on Wednesday, August 30, 2017

Cityshop ёshtё kompani e shquar nё fushën e Teleshopping, e cila ka në fokus konsumatorin dhe shërbimin e plotë ndaj tij duke filluar nga marrja e porosisë, paketimi, e deri tek distribuimi, përfshirë këtu edhe shërbimin postar.

Përshkrimi:
Shtrënguese barku me material shumë kualitativ. Ju ofron linja perfkete të barkut duke ju zhdukur cdo defekt me peshën.

Zinxhiri në mes lejon që t’I vishni më lehtë, gjithasht rripat shtrëngues tek krahët ju ndihmojn që t’i përshtatni sipas masës tuaj.

Të përshtatshme të vishen nën rroba.

Nuk ka komente lidhur me këtë produkt.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë: