RISI: produkti me i ri per dobsim ART SOUP super n'forme kete vere.

Transporti

Transporti i sigurtë deri në adresen tuaj.

Kthimet

Plotëso formularin

Blerje e sigurtë

Paguaj pasi merrë porosinë

Shitje nga TV

Prezentimi i produkteve direkt në TV

Drejtuese për krahë B007

-20% Drejtuese për krahë B007
Shikime: 1069 Kodi i produktit: B007
Statusi: Në stok
0shitje
24.90€ 19.90€ Liruar nga Taksa: 19.90€

Opcionet e mundshme


* Madhësia:


* Ngjyra:

Sasia: Shto në shportë

Porosit tani:

Në numrat e telefonit: 044 / 049 -260-900

Si dhe në viber:     +383 44 260 900

 

Posted by Cityshop.tv on Wednesday, August 30, 2017

Cityshop ёshtё kompani e shquar nё fushën e Teleshopping, e cila ka në fokus konsumatorin dhe shërbimin e plotë ndaj tij duke filluar nga marrja e porosisë, paketimi, e deri tek distribuimi, përfshirë këtu edhe shërbimin postar.

Përshkrimi:
Drejtuese për pjesën e krahëve.

Me material të fortë që ju jep mbështetje dhe drejtim të shpejt të krahëve.

E përshtatshme ta mbani veshur edhe gjatë kohës kur punoni. Ka efekt të shpejt dhe pozitiv për drejtimin dhe qëndrimin perfekt të krahëve.

Mund ta shtrëngoni sipas nevojës tuaj.

Nuk ka komente lidhur me këtë produkt.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë:Etiketimet: Drejtim, Mbeshtetje, Qendrim