RISI: produkti me i ri per dobsim ART SOUP super n'forme kete vere.

Transporti

Transporti i sigurtë deri në adresen tuaj.

Kthimet

Plotëso formularin

Blerje e sigurtë

Paguaj pasi merrë porosinë

Shitje nga TV

Prezentimi i produkteve direkt në TV

GRIPEEZ

-25% GRIPEEZ
Shikime: 9429 Kodi i produktit: GRIPEEZ
Statusi: Në stok
0shitje
19.90€ 14.90€ Liruar nga Taksa: 14.90€
Sasia: Shto në shportë

Porosit tani:

Në numrat e telefonit: 044 / 049 -260-900

Si dhe në viber:     +383 44 260 900

 

Posted by Cityshop.tv on Wednesday, August 30, 2017

Cityshop ёshtё kompani e shquar nё fushën e Teleshopping, e cila ka në fokus konsumatorin dhe shërbimin e plotë ndaj tij duke filluar nga marrja e porosisë, paketimi, e deri tek distribuimi, përfshirë këtu edhe shërbimin postar.

GRIPEEZ
 

GRIPEEZ janë ngjitëse të vogla që ju ndihmojn të ngjisni çfardo objekti kudo.

GRIPEEZ, shpikje revolucionare ngjitëse

Këto ngjitëse ju ndihmojn të ngjisni objekte të ndyshme në vetëm disa sekonda, pa përdorur gozhda e as ngjitës të zakonshëm.

Gripeez qëndron në vend derisa ta hiqni vet atë.

Gripeez është i projektuar për të kapur gjithçka që asnjë shpikje tjetër nuk mund ta bëjë madje është më i fortë se magneti.

Gripeez ngjitë objekte si asnjë produkt tjetër ngjitës, shpejt dhe shumë thjeshtë.

Ofroni hapësirë vendeve tuaja të ngushta. Harroni një herë e përgjithmonë gozhdatë e bezdisshme.

 

 

 

Përdorimi i ngjitëseve GRIPEEZ:

 

Gripeez vendoset menjëherë në 3 hapa të thjeshtë. Vetëm hape, ngjite dhe shtrëngoje!
Me Gripeez ju mund të ngjisni gjithçka në çdo material si: 
metal, plastikë, dru, etj.
Një shtresë Gripeez mund të mbajë objekte mbi 5 paund (2KG). E fortë sa për të mbajtur topin e bowling-ut prej 10 paund (4KG).
Gripeez është e përdorshme në mbi 1000 herë. Vetëm pastroje, thaje dhe përdore sërish!

 

 

Kthejeni një rrëmujë të madhe në një vend ambient të organizuar mirë:

 

Ngjitni objekte në çdo material:                                                   Ngjitni tabletin për receta në kuzhinë:

 

Ngjitni çelsat në mur:                                                                    Ngjitni veglat e punës:

 

Gripeez është ideal për përdorim edhe në veturë:

 

I përsosur të përdoret në veturë për mbajtjen e gjësendëve si telefoni apo GPS-i.Me Gripeez gjithqka do të qëndrojë në vend!
​ Për të larguar një objekt vetëm hiqeni ngadal dhe ngjitësi nuk do të mbetet fare në të.

 

 

Porositni GRIPEEZ, këto ngjitëse të vogla revolucionare që ju ndihmojn të ngjisni çdo objekt.

 

 

 

 

Prezantimi i ngjitëseve Gripeez përmes Video-Reklamës

 

Nuk ka komente lidhur me këtë produkt.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë:Etiketimet: Ngjites, Objekte, Mbajtës