RISI: produkti me i ri per dobsim ART SOUP super n'forme kete vere.

Transporti

Transporti i sigurtë deri në adresen tuaj.

Kthimet

Plotëso formularin

Blerje e sigurtë

Paguaj pasi merrë porosinë

Shitje nga TV

Prezentimi i produkteve direkt në TV

VCloud Steamer

-25% VCloud Steamer
Shikime: 1697 Kodi i produktit: VCloud
Statusi: Në stok
1shitje
39.90€ 29.90€ Liruar nga Taksa: 29.90€
Sasia: Shto në shportë

Porosit tani:

Në numrat e telefonit: 044 / 049 -260-900

Si dhe në viber:     +383 44 260 900

 

Posted by Cityshop.tv on Wednesday, August 30, 2017

Cityshop ёshtё kompani e shquar nё fushën e Teleshopping, e cila ka në fokus konsumatorin dhe shërbimin e plotë ndaj tij duke filluar nga marrja e porosisë, paketimi, e deri tek distribuimi, përfshirë këtu edhe shërbimin postar.

VCLOUD STEAMER

VCloud Steamer! Pajisja e re që largon rrudhat nga materialet më të ndjeshme deri tek rrobat e trasha.

Pajisja VCLOUD STEAMER bënë më shumë se hekurosje.

Ajo në të njejtën kohë pastron dhe dezinfekton në vetëm pak minuta.

Kjo paisje eleminon rrudhat më shpejt se hekuri i zakonshëm, pa pasur nevojë t’i largoni rrobat nga varësja.

 

 

 

 

 

VCloud Steamer është kaq i lehtë në përdorim! Vetëm mbushe me ujë, shtype butonin dhe paisja është gati për përdorim!
 

 
 
 
VCloud Steamer funksionon në të gjitha llojet e materialeve si në atë: sintetik, mëndafsh, kadife, pambuk dhe në material vezullues!
VCloud Steamer gjithashtu eleminon insektet, pastron dhe dezinfekton mikroorganizmat nga materiale të ndryshme.
VCloud Steamer ka dizajn ergonomik me peshë të ulët dhe është shumë i lehtë gjatë bartjes.

 

 

Depërtimi i avullit ka fuqi aq të madhe sa mund të kalojë 
edhe brenda materialeve më të trasha.

Sekreti qëndron tek pajisja me avull e ndërtuar në atë mënyrë që të shpërndaj avull

me presion të lartë që jep rezultat profesional, hekurosës e pastrues.

Tani mund ta keni në dorën tuaj fuqinë më të madhe të presionit të avullit.

Harroni një herë e përgjithmonë avulloret e mëdha, të rënda e të komplikuara.

VCloud Steamer ka dizajn ergonomik me peshë të ulët dhe është shumë i lehtë gjatë bartjes.

 

 

 

 

VCloud STEAMER është kaq i lehtë në përdorim!

 

Vetëm mbushe me ujë, shtype butonin dhe paisja është gati për përdorim!
​Hekurosja e rrobave me pulla është shumë e vështirë, por me
VCloud Steamer është tepër e thjeshtë!

 

 

Prezantimi i paisjes VCloud Steamer përmes Video-Reklamës

 

Nuk ka komente lidhur me këtë produkt.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë:Etiketimet: Hekurosje, Avull, Dezinfektim