RISI: produkti me i ri per dobsim ART SOUP super n'forme kete vere.

Transporti

Transporti i sigurtë deri në adresen tuaj.

Kthimet

Plotëso formularin

Blerje e sigurtë

Paguaj pasi merrë porosinë

Shitje nga TV

Prezentimi i produkteve direkt në TV

Arti Soup

-50% Arti Soup
Shikime: 45792 Kodi i produktit: ArtiSoup
Statusi: Në stok
1shitje
39.90€ 19.90€ Liruar nga Taksa: 19.90€
Sasia: Shto në shportë
Ky produkt ka sasinë minimale të 5

Porosit tani:

Në numrat e telefonit: 044 / 049 -260-900

Si dhe në viber:     +383 44 260 900

 

Posted by Cityshop.tv on Wednesday, August 30, 2017

Cityshop ёshtё kompani e shquar nё fushën e Teleshopping, e cila ka në fokus konsumatorin dhe shërbimin e plotë ndaj tij duke filluar nga marrja e porosisë, paketimi, e deri tek distribuimi, përfshirë këtu edhe shërbimin postar.

Arti Soup
 

Arti Soup ju mundëson të arrini rezultate të shpejta shumë lehtë.

Arti Soup, supa numër 1 në botë që ndihmon në humbje peshe.

Me përdorimin e Arti Soup mund ta vëreni ndryshimin në më pak se 7 ditë.

Arti Soup është e shijshme në çdo stinë, mund të pihet si e ngrohtë ashtu edhe e ftohtë.

Në ditët e nxehta ju vetëm shtoni supës ujë të ngrohtë, përzijeni dhe vendosni në frigorifer për pak kohë.

Arti Soup përmban një përzgjedhje të perimeve natyrore në çdo gotë duke përfshirë Spinaq, brokoli të bardhë dhe ariçokën e rritur në Francë.

 

 

Si përdoret Arti Soup

 

Arti Soup ndihmon në metabolizëm me anë të vitaminave, mineraleve dhe perimeve krejtësisht natyrale që ju ofrojn rezultate të vërteta.
E gjitha që duhet të bëni është ta konsumoni këtë krem-supe një herë në ditë, para drekës dhe rezultatin do ta vëreni brenda një jave.
Kjo krem-supë ka shije të mahnishtme të bimës Artiçokë të rritur në Francë, nuk është vetëm e shijshme por përmban edhe fuqi aktive për humbje peshe me anë të përmirësimit të metabolizmit.
Një paketim Arti Soup përmban 14 supa

 

 

Me Arti Soup ju do të humbni peshë aq thjeshtë…vetëm hapni gotën, mbusheni me ujë të nxehtë dhe shijojeni

 

 

Përbërsit kryesor të Arti Soup:

 

Përbërsi kryesor i Arti Soup është ekstrakti i bimës Artiqokë i marrë nga gjethet e saj. Këto gjethe përmbajn një komponent special, natyral që quhet "Cynarine". Cynarine ndihmon në uljen e lipideve yndyrore në gjak duke ju ofruar humbje peshe.
Përbëres tjeter kryesor në Arti Soup është ekstrakti
Guarana i cili funkisonon në harmoni me vitaminat :
 
B11,
B3,
B5,
B6,
B8,
  B12.
 Së bashku ata krijojn neutralizim në metabolizëm që ofron zhdukje të yndyrës dhe humbje të kalorive dhe rezulton në rënie të peshës.

 

 

 

 

Fletushka bashkangjitëse e Programit Arti Soup

Kjo fletushkë përmban përshkrime hap pas hapi dhe me receta të shijshme dhe të shëndetshme për ide ushqimesh të përditshme, plus programin për ushtrime të lehta e të efektshme që ju ndihmon të humbni peshë më shpejtë.

 

Për më shumë shkarkoni fletushkën: KËTU

 

 

 

 
 
 
 
 
Guida e Programit Arti Soup
 
 
 
Rezultatet pas përdorimit të Arti Soup

 

Rezultatet janë: bel i ngushtë, bark dhe këmbë të formësuara me vetëm një supë të shijshme në ditë! Rezultatin do ta shihni në më pak se 7 ditë!

 

 

Prezantimi i Programit Arti Soup përmes Video-Reklamës

 

Nuk ka komente lidhur me këtë produkt.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë: