RISI: produkti me i ri per dobsim ART SOUP super n'forme kete vere.

Transporti

Transporti i sigurtë deri në adresen tuaj.

Kthimet

Plotëso formularin

Blerje e sigurtë

Paguaj pasi merrë porosinë

Shitje nga TV

Prezentimi i produkteve direkt në TV

1 ZONAR Animal Repeller + i dyti me 50% zbritje

-13% 1 ZONAR Animal Repeller + i dyti me 50% zbritje
Shikime: 483 Kodi i produktit: ZONAR
Statusi: Në stok
0shitje
59.90€ 51.90€ Liruar nga Taksa: 51.90€
Sasia: Shto në shportë
Ky produkt ka sasinë minimale të 4

Porosit tani:

Në numrat e telefonit: 044 / 049 -260-900

Si dhe në viber:     +383 44 260 900

 

Posted by Cityshop.tv on Wednesday, August 30, 2017

Cityshop ёshtё kompani e shquar nё fushën e Teleshopping, e cila ka në fokus konsumatorin dhe shërbimin e plotë ndaj tij duke filluar nga marrja e porosisë, paketimi, e deri tek distribuimi, përfshirë këtu edhe shërbimin postar.

ZONAR ANIMAL REPELLER

Kjo paisje përdor frekuencë valësh ultrasonike dhe llaser drite për largimin e kafshëve në mënyrë të sigurtë dhe njerëzore.

Paisje revolucionare për largimin e kafshëve e cila funksionon me fuqi solare.

ZONAR largon kafshët si:

 • rakunët,
 • lepujt,
 • minjët,
 • dhelpërat,
 • drerët,
 • kajotat,
 • qelbësit,
 • zogjët,
 • macet,
 • qentë.
Çdo kafshë që afrohet 9 metrave afër shtëpisë tuaj do të ndeshet me një mburojë të padukshme audio zanore dhe dritë me intensitet të lartë që ndikon në largimin e kafshëve larg asaj zone. Me anë të teknologjisë me senzor ZONAR lëshon valet e saj që e përciellin kafshën, dhe ndalet automatikisht kur kafsha largohet nga zona juaj.

 

Vendoset lehtësisht në mur, gardh apo në pemë. (Për hapsira të mëdha e të vogla)

 

 

Përdorimi i paisjes Zonar Animal Repeller:

 

ZONAR ka përdorim shumë të thjeshtë. ZONAR është i dizajnuar për dekor të jashtëm. Ka ngjyrë të gjelbër dhe përshtatet shumë me dekorin e kopshtit tuaj. Paisja është shumë kualitative sa që mund të përballoj çdo mot në çdo stinë. Me teknologjinë lëvizëse me senzorë, ZONAR e përcijell çdo lëvizje të kafshëve dhe ndalet automatikisht kur kafsha largohet nga zona. Mbani larg kafshët e dëmshme, shpejt, lehtë dhe në mënyrë njerëzore. Merrni paisjen ZONAR për kopshtin tuaj. 
Paisja është rezistente ndaj ujit apo kushteve tjera atmosferike. 
 
 
 

 

 

Mundësi rregullimi të frekuencave

 

Në panelin e përparmë të paisjes janë kontrollet e dyfishta që ju mundësojnë të personalizoni performancën e njësisë. Së pari, aktivizoni ndjeshmërinë e frekuencave për të rritur ose ulur mundësinë mbrojtëse që dëshironi: të lartë për hapësirat e mëdha, dhe të ulët për hapësirat më të vogla. Pastaj rregulloni ndjeshmërin për llojin e kafshëve që doni të largoni. ZONAR ka një shumëllojshmëri të kombinimeve të lehta dhe të forta që është dëshmuar se janë shumë efektive të largojn kafshët që nga miu i vogël deri tek kafshët e mëdha si dreri.

 

 

 

 

Paisja ZONAR mund të vendoset në shtyllë dhe të instalohet afër shtëpisë tuaj kudo që ju nevoitet

 

Në krye të paisjes është një panel diellor që thith dhe ruan energjinë diellore në baterin që rimbushet dhe fuqizohet gjatë gjithë ditës dhe natës. Nuk keni nevojë ta mbushni me energji elektrike apo të përdorni bateri tjera.

 

 

 

 

 

Prezantimi i paisjes Zonar Animal Repeller përmes Video-Reklamës

 

 

 

 

 

 

 

 

Nuk ka komente lidhur me këtë produkt.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë: