RISI: produkti me i ri per dobsim ART SOUP super n'forme kete vere.

Transporti

Transporti i sigurtë deri në adresen tuaj.

Kthimet

Plotëso formularin

Blerje e sigurtë

Paguaj pasi merrë porosinë

Shitje nga TV

Prezentimi i produkteve direkt në TV

8 pesha metalike

8 pesha metalike
Shikime: 338 Kodi i produktit: 8 pesha metalike
Statusi: Në stok
0shitje
14.90€ Liruar nga Taksa: 14.90€

Opcionet e mundshme


* Ngjyra:

Sasia: Shto në shportë
Ky produkt ka sasinë minimale të 2

Porosit tani:

Në numrat e telefonit: 044 / 049 -260-900

Si dhe në viber:     +383 44 260 900

 

Posted by Cityshop.tv on Wednesday, August 30, 2017

Cityshop ёshtё kompani e shquar nё fushën e Teleshopping, e cila ka në fokus konsumatorin dhe shërbimin e plotë ndaj tij duke filluar nga marrja e porosisë, paketimi, e deri tek distribuimi, përfshirë këtu edhe shërbimin postar.

8 pesha metalike
 

Këto 8 pesha të vogla metalike mund të vendosen kudo nëpër xhepat e pantollave G-Fitters dhe ju do të humbni peshë përgjatë çdo hapi që do hidhni!

8 peshat metalike drejtëkëndëshe janë të dizajnuara të vendosen në xhepat e vogël të pantollonave G Fitters dhe ju në çdo lëvizje do të humbni kalori dhe duke formësuar trupin tuaj.

Kur i vendosni peshat metalike G Fitters rreth xhepave përkatëse ju do të transformoni pantollonat në palestrën tuaj personale. Ato veprojn ashtu që i japin lëvizjeve tuaja forcë dhe ju ndihmojn të humbni peshë me çdo aktivitet tuajin ditor.

Nuk ka komente lidhur me këtë produkt.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë: