RISI: produkti me i ri per dobsim ART SOUP super n'forme kete vere.

Transporti

Transporti i sigurtë deri në adresen tuaj.

Kthimet

Plotëso formularin

Blerje e sigurtë

Paguaj pasi merrë porosinë

Shitje nga TV

Prezentimi i produkteve direkt në TV

Çantë shumengjyrshe mat 3122

-11% Çantë  shumengjyrshe mat  3122
Shikime: 574 Kodi i produktit: 3112
Statusi: Në stok
0shitje
44.90€ 39.90€ Liruar nga Taksa: 39.90€

Opcionet e mundshme


* Ngjyra:

Sasia: Shto në shportë

Porosit tani:

Në numrat e telefonit: 044 / 049 -260-900

Si dhe në viber:     +383 44 260 900

 

Posted by Cityshop.tv on Wednesday, August 30, 2017

Cityshop ёshtё kompani e shquar nё fushën e Teleshopping, e cila ka në fokus konsumatorin dhe shërbimin e plotë ndaj tij duke filluar nga marrja e porosisë, paketimi, e deri tek distribuimi, përfshirë këtu edhe shërbimin postar.

Çantë me dizajn gjeometrik.

Shumengjyrshe mat, pa shkelqim për përdorime të përditshmërisë dhe në qdo lloj udhëtimi.

Shumë moderne dhe e përshtatshme me gjitha llojet e veshjeve.

Dimensioni:

34*34*14cm

Nuk ka komente lidhur me këtë produkt.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë: