RISI: produkti me i ri per dobsim ART SOUP super n'forme kete vere.

Transporti

Transporti i sigurtë deri në adresen tuaj.

Kthimet

Plotëso formularin

Blerje e sigurtë

Paguaj pasi merrë porosinë

Shitje nga TV

Prezentimi i produkteve direkt në TV

2 MISTYLISSE

-42% 2 MISTYLISSE
Shikime: 259 Kodi i produktit: MISTYLISSE
Statusi: Në stok
0shitje
59.80€ 34.90€ Liruar nga Taksa: 34.90€
Sasia: Shto në shportë

Porosit tani:

Në numrat e telefonit: 044 / 049 -260-900

Si dhe në viber:     +383 44 260 900

 

Posted by Cityshop.tv on Wednesday, August 30, 2017

Cityshop ёshtё kompani e shquar nё fushën e Teleshopping, e cila ka në fokus konsumatorin dhe shërbimin e plotë ndaj tij duke filluar nga marrja e porosisë, paketimi, e deri tek distribuimi, përfshirë këtu edhe shërbimin postar.

MISTYLISSE
 

 

Trajtimi revolucionar kundër lëkurës me celulit dhe me yndyrë të tepërt që vepron me efekt kriotermik.

MISTYLISSE ndikon drejtperdrejt në zonat me celulit e yndyrë të tepërt.

Ky produkt ju ndihmon të:

  • djegni yndyrën,
  • tonifikoni lëkurën,
  • të dukeni mahnitshëm.

E gjitha që ju duhet të bëni është ta aplikoni sprejin dhe ta lini që formula e tij speciale ta bëjë efektin e vet.

Vetëm aplikoni sprejin Mistylisse dhe do të shihni efektin e menjëhershëm me efekt tensor në lëkurë.

 

 

 

 

Aplikoni sprejin dy herë në ditë:

 

Aplikoni sprejin në mëngjes dhe do ta vëreni se si                    Apo aplikoni në mbrëmje dhe do ta shihni se si
vepron në lëkurë përgjatë gjithë ditës:                                         vepron përgjatë kohës kur flini:                                                                                          

 

 

 

Përdorimi:

Sistemi revolucionar i aplikimit të këtij spreji krijon një mjegull të mikropërbërësve që depërtojn lehtë dhe thellë në lëkurë.

Mistylisse është produkt që aplikohet lehtë sepse mikro përbërësit e tij depërtojnë thellë në lëkurë pa pasur nevojë ta fërkoni ashpër atë.

 

 

 

 

Përdorni Mistylisse në zonat tuaja problematike me celulit dhe shijoni pamjen perfekte që do ua jap ky sprej.
​Sprejin mund ta aplikoni:


Në kofshë:                                                    Në bark:                                                        Në këmbë:

 

Me Mistylisse abdomeni juaj do të jetë më i formësuar dhe ju do të keni këmbë, kofshë dhe bark pa celulit
Largimi i celulitit nuk ka qenë kurr më i lehtë!

 

 

Prezantimi i sprejit Mistylisse përmes Video-Reklamës

 

 

Nuk ka komente lidhur me këtë produkt.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë: