RISI: produkti me i ri per dobsim ART SOUP super n'forme kete vere.

Transporti

Transporti i sigurtë deri në adresen tuaj.

Kthimet

Plotëso formularin

Blerje e sigurtë

Paguaj pasi merrë porosinë

Shitje nga TV

Prezentimi i produkteve direkt në TV

2 Bitegone

Risi -23% 2 Bitegone
Shikime: 120 Kodi i produktit: Bitegone
Statusi: Në stok
0shitje
29.80€ 22.90€ Liruar nga Taksa: 22.90€
Sasia: Shto në shportë

Porosit tani:

Në numrat e telefonit: 044 / 049 -260-900

Si dhe në viber:     +383 44 260 900

 

Posted by Cityshop.tv on Wednesday, August 30, 2017

Cityshop ёshtё kompani e shquar nё fushën e Teleshopping, e cila ka në fokus konsumatorin dhe shërbimin e plotë ndaj tij duke filluar nga marrja e porosisë, paketimi, e deri tek distribuimi, përfshirë këtu edhe shërbimin postar.

BITEGONE

BITEGONE është një pajisje e vogël piezoelektrike me frekuencë të ulët që i jep një zbutje të menjëhershme lëkurës së kafshuar nga insektet dhe zvogëlon ënjtjen.

BITEGONE, metodë natyrale kundër kafshimit të insekteve

BITEGONE është tërësisht natyral dhe nuk ka asnjë efekt anësor, prandaj ju mund ta përdorni atë sa herë që ju dëshironi kundër kafshimeve të:

  • mushkonjave,
  • mizave,
  • bletëve,
  • grenzës,
  • pleshtave,
  • merimangave,
  • milingonave.

 

 

Bitegone ka përdorim të thjeshtë:

 

Vetëm shtypni butonin në zonën e prekur dhe do të ndjeni një ndjesi të lehtë e të nxehtë rreth zonës së caktuar.
BITEGONE është pajisje: e sigurtë, efektive, e shpejtë dhe e lehtë.
Kur përdorni BITEGONE, impulset e vogla elektrike aktivizojnë prodhimin e endorfinës, ilaçeve natyrore të trupit tonë, këto impulse neutralizojnë reaksionet kimike dhe histamine të prodhuar nga kafshimet dhe lehtësojnë efektet e bezdisshme të kafshimeve.

 

 

Bitegone është paisje praktike dhe e efektshme

 

Ka dizajn ergonomik dhe kompakt dhe mund ta merrni me vete kudo që shkoni. Nuk ka nevojë për bateri apo rimbushje, dhe mund ta përdorni në më shumë se një mijë herë.
BITEGONE është mënyra më e re që lehtëson shpejt kruarjen në zonën ku ju ka kafshuar mushkonja apo ndonjë insekt tjetër.

 

 

Prezantimi i paisjes Bitegone përmes Video-Reklamës

 

Nuk ka komente lidhur me këtë produkt.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë: