RISI: produkti me i ri per dobsim ART SOUP super n'forme kete vere.

Transporti

Transporti i sigurtë deri në adresen tuaj.

Kthimet

Plotëso formularin

Blerje e sigurtë

Paguaj pasi merrë porosinë

Shitje nga TV

Prezentimi i produkteve direkt në TV

2 HAIR BUILDING FIBERS

Risi -37% 2 HAIR BUILDING FIBERS
Shikime: 102 Kodi i produktit: HAIR BUILDING FIBERS
Statusi: Në stok
0shitje
39.80€ 24.90€ Liruar nga Taksa: 24.90€
Sasia: Shto në shportë

Porosit tani:

Në numrat e telefonit: 044 / 049 -260-900

Si dhe në viber:     +383 44 260 900

 

Posted by Cityshop.tv on Wednesday, August 30, 2017

Cityshop ёshtё kompani e shquar nё fushën e Teleshopping, e cila ka në fokus konsumatorin dhe shërbimin e plotë ndaj tij duke filluar nga marrja e porosisë, paketimi, e deri tek distribuimi, përfshirë këtu edhe shërbimin postar.

HAIR BUILDING FIBERS

Hair Building Fibers- Përmirësojne pamjen e flokëve tuaja me fibra bimore organike.

Hair Building Fibers do të ju japin flokëve tuaja volum të menjëhershëm për 30 sekonda të vetme duke u dukur shumë natyrale pa mos u vërejtur fare. 

Perdorimi:

Sigurohuni që flokët e juaja të jene tharë krejtësisht, me pas tundeni mirë dhe shprëndajeni butësisht në zonat ku keni nevojë.

Nëse keni nevojë mund të përdorni llakun e flokëve për qëndrueshmëri dhe shkëlqim.

Gjendet në dispozicion në katër ngjyra: e zezë, kafe e hapur, kafe e mbyllur dhe ngjyrë gri.

Mbajeni larg zonës së syve.

Nuk ka komente lidhur me këtë produkt.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë: