RISI: produkti me i ri per dobsim ART SOUP super n'forme kete vere.

Transporti

Transporti i sigurtë deri në adresen tuaj.

Kthimet

Plotëso formularin

Blerje e sigurtë

Paguaj pasi merrë porosinë

Shitje nga TV

Prezentimi i produkteve direkt në TV

2 Paketa rimbushese nga 100G

Risi -42% Në stok 2 Paketa rimbushese nga 100G

Risi

Produkte te reja me kualitet te larte!

Shikime: 116 Kodi i produktit: Paketa rimbushese nga 100G
Statusi: Në stok
1shitje
59.80€ 34.90€ Liruar nga Taksa: 34.90€

Porosit tani:

Në numrat e telefonit: 044 / 049 -260-900

Si dhe në viber:     +383 44 260 900

 

Posted by Cityshop.tv on Wednesday, August 30, 2017

Cityshop ёshtё kompani e shquar nё fushën e Teleshopping, e cila ka në fokus konsumatorin dhe shërbimin e plotë ndaj tij duke filluar nga marrja e porosisë, paketimi, e deri tek distribuimi, përfshirë këtu edhe shërbimin postar.

100G REFILL PACK

100G Refill Pack- Paketa rimbushëse, do të ju mundësojë juve të krijoni menjëher një pamje më voluminoze të flokëve tuaja vetëm për disa sekonda të vetme.

Eshtë e përshtatshme për përdorim si për femra ashtu edhe për meshkujt. 

Përdorimi:

Sigurohuni që flokët e juaja të jenë krejtësisht të thata, më pas tundeni mirë dhe shprëndajeni butësisht në zonat ku keni nevojë.

Nuk përmban asnjë lloj konservuesish.

Gjendet në dispozicion në katër ngjyra: e zezë, e mesme kafe, kafe e mbyllur dhe ngjyrë gri.

Nuk ka komente lidhur me këtë produkt.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë: