RISI: produkti me i ri per dobsim ART SOUP super n'forme kete vere.

Transporti

Transporti i sigurtë deri në adresen tuaj.

Kthimet

Plotëso formularin

Blerje e sigurtë

Paguaj pasi merrë porosinë

Shitje nga TV

Prezentimi i produkteve direkt në TV

Baba de Caracol kremi për duar

Risi Baba de Caracol kremi për duar
Shikime: 309 Kodi i produktit: Baba de caracol
Statusi: Në stok
0shitje
24.90€ Liruar nga Taksa: 24.90€
Sasia: Shto në shportë

Porosit tani:

Në numrat e telefonit: 044 / 049 -260-900

Si dhe në viber:     +383 44 260 900

 

Posted by Cityshop.tv on Wednesday, August 30, 2017

Cityshop ёshtё kompani e shquar nё fushën e Teleshopping, e cila ka në fokus konsumatorin dhe shërbimin e plotë ndaj tij duke filluar nga marrja e porosisë, paketimi, e deri tek distribuimi, përfshirë këtu edhe shërbimin postar.

Baba de Caracol kremi për duar

 

Baba de Caracol kremi për duar është njëri prej zbulimeve të fundit në fushën e kozmetikës.

Fuqia e tij riparuese është e bazuar në kombinimin e aktiviteteve të përtërirjes e gatshme për të vepruar aty ku duhet më shumë.

Mjafte me duarve qe ju shkaktojne dhimbje dhe gishtave qe mezi I levizni.

Me kremin per duar Baba de Caracol thuani lamtumire duarve te enjtura, lekures se thate, te rrudhosur dhe djegjeve te ndryshme.

Fitoni elasticitetin, fleksibilitetin dhe levizshmerin e duarve, vetem duke aplikuar kete krem dhe rezultatet do te jene ashtu siq keni enderruar gjithmone.

  • Allantoina: riparon dhe rigjeneron indet
  • Acidi Glikolik: Siguron ripërtërirjen dhe rigjenerimin e lëkurës,
  • Kolagjeni dhe Elastini: esencial për lëkurë të formësuar dhe të qëndrueshme,
  • Vitaminat dhe proteinat bëjnë ushqyerjen e saj.
Përdorimi i kremës Baba de Caracol:

Përdorimi I përditshëm ndihmon në forcimin dhe ripërtërimin e indeve të lëkurës me rezulatete të jashtëzakonshme në trajtimin e: shenjave,thatësitë dhe carjet e ndryshme të lëkurës

Aplikojeni vetëm dy deri në tre herë në ditë në lëkurë të pastër me një masazhim të lehtë.

Masat paraprake
  • Shmangni përdorimin e tij përgjatë ekspozimit përpara diellit
  • Shmangni kontaktin me syte.
  • Vetëm për perdorim të jashtëm. Mbajeni larg femijëve.
  • Nuk përmban asnjë lloj konservuesish apo alergjentë.
Nuk ka komente lidhur me këtë produkt.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë: