RISI: produkti me i ri per dobsim ART SOUP super n'forme kete vere.

Transporti

Transporti i sigurtë deri në adresen tuaj.

Kthimet

Plotëso formularin

Blerje e sigurtë

Paguaj pasi merrë porosinë

Shitje nga TV

Prezentimi i produkteve direkt në TV

Baba de Caracol kremi për fytyrë

Risi Risi Baba de Caracol kremi për fytyrë

Risi

Produkte te reja me kualitet te larte!

Shikime: 1043 Kodi i produktit: kremi per fytyre
Statusi: Risi
0shitje
34.90€ Liruar nga Taksa: 34.90€

Porosit tani:

Në numrat e telefonit: 044 / 049 -260-900

Si dhe në viber:     +383 44 260 900

 

Posted by Cityshop.tv on Wednesday, August 30, 2017

Cityshop ёshtё kompani e shquar nё fushën e Teleshopping, e cila ka në fokus konsumatorin dhe shërbimin e plotë ndaj tij duke filluar nga marrja e porosisë, paketimi, e deri tek distribuimi, përfshirë këtu edhe shërbimin postar.

Baba de Caracol kremi për fytyrë

 

Baba de Caracol kremi për fytyrë është njëri prej zbulimeve të fundit në fushën e kozmetikës.

Fuqia e tij riparuese është e bazuar në kombinimin e aktiviteteve të përtërirjes e gatshme për të vepruar aty ku duhet më shumë.

Ai ndihmon ne njollat e teperta, aknet e shumta, shenjat e lindjes, shenjat nga aknet e meparshme, dhe skuqjet e ndyshme te lekures.

Ky krem percjell një restaurim të thellë dhe është I përshatshëm për qdo lloj të lëkurës.

Hulumtimet e fundit kanë treguar se kermilli ka veti unike të shërimit të lëkurës.

Kermilli ka aftësi që guacën e vet ta ripërtërij vetëm në raste të demtimit te saj, duke perfshirë rimarrjen e substancës Alantonine, që gjendet ne jargën e tyre.

Kremi Baba de Caracol është I bazuar në kombinimin e Acidit Glikolik dhe Alantonine.

Qelizat e vdekura të lëkurës largohen butësisht nderkohë që kremi bën ripërtërirjen dhe rigjallërimin e lëkures.

  • Allantoina: riparon dhe rigjeneron indet
  • Acidi Glikolik: Siguron ripërtërirjen dhe rigjenerimin e lëkurës,
  • Kolagjeni dhe Elastini: esencial për lëkurë të formësuar dhe të qëndrueshme,
  • Vitaminat dhe proteinat bëjnë ushqyerjen e saj.

Lekura terhiqet dhe procesi I plakjes frenon.

Përdorimi i kremës Baba de Caracol:

Përdorimi I përditshëm ndihmon në forcimin dhe ripërtërimin e indeve të lëkurës me rezulatete të jashtëzakonshme në trajtimin e: shenjave, strijave, thatësitë dhe carjet e ndryshme të lëkurës

Aplikojeni vetëm dy deri në tre herë në ditë në lëkurë të pastër me një masazhim të lehtë.

Masat paraprake
  • Shmangni përdorimin e tij përgjatë ekspozimit përpara diellit
  • Shmangni kontaktin me syte.
  • Vetëm për perdorim të jashtëm. Mbajeni larg femijëve.
  • Nuk përmban asnjë lloj konservuesish apo alergjentë.
Nuk ka komente lidhur me këtë produkt.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë: