RISI: produkti me i ri per dobsim ART SOUP super n'forme kete vere.

Transporti

Transporti i sigurtë deri në adresen tuaj.

Kthimet

Plotëso formularin

Blerje e sigurtë

Paguaj pasi merrë porosinë

Shitje nga TV

Prezentimi i produkteve direkt në TV

Baba de Caracol qumështi për trup

Risi Baba de Caracol qumështi për trup
Shikime: 1441 Kodi i produktit: Qumështi për trup
Statusi: Në stok
0shitje
29.90€ Liruar nga Taksa: 29.90€
Sasia: Shto në shportë

Porosit tani:

Në numrat e telefonit: 044 / 049 -260-900

Si dhe në viber:     +383 44 260 900

 

Posted by Cityshop.tv on Wednesday, August 30, 2017

Cityshop ёshtё kompani e shquar nё fushën e Teleshopping, e cila ka në fokus konsumatorin dhe shërbimin e plotë ndaj tij duke filluar nga marrja e porosisë, paketimi, e deri tek distribuimi, përfshirë këtu edhe shërbimin postar.

Baba de Caracol qumështi për trup

 

Baba de Caracol qumështi për trup është njëri prej zbulimeve të fundit në fushën e kozmetikës.

A keni hasur ne pikat e shumta në trup, strijat, venat e gjera dhe të shëmtuara?

Jeni me fat pasi që ky produkt multifunksional siguron rigjenerimin e thellë dhe konstant të lëkurës tuaj.

I bazuar në kombinimin e Alantoinës dhe Acidit Glykolik I cili stimulon prodhimin e Kolagjenit dhe vitaminave të shumta që e ushqejnë lëkurën, qelizat e vdekura do të largohen dhe ju përsëri do të keni lëkurë të butë dhe me shkëlqim.

  • Allantoina: riparon dhe rigjeneron indet
  • Acidi Glikolik: Siguron ripërtërirjen dhe rigjenerimin e lëkurës,
  • Kolagjeni dhe Elastini: esencial për lëkurë të formësuar dhe të qëndrueshme,
  • Vitaminat dhe proteinat bëjnë ushqyerjen e saj.
Përdorimi i qumështit të trupit Baba de Caracol:

Shumë thjeshtë Vetëm aplikoni këtë qumësht trupi dhe do të shihni rezultate të papara vetëm për disa javë përdorimi.

Masat paraprake
  • Shmangni përdorimin e tij përgjatë ekspozimit përpara diellit
  • Shmangni kontaktin me syte.
  • Vetëm për perdorim të jashtëm. Mbajeni larg femijëve.
  • Nuk përmban asnjë lloj konservuesish apo alergjentë.
Nuk ka komente lidhur me këtë produkt.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë: