RISI: produkti me i ri per dobsim ART SOUP super n'forme kete vere.

Transporti

Transporti i sigurtë deri në adresen tuaj.

Kthimet

Plotëso formularin

Blerje e sigurtë

Paguaj pasi merrë porosinë

Shitje nga TV

Prezentimi i produkteve direkt në TV

Çaji i mëngjesit për dobësim

Risi Çaji i mëngjesit për dobësim
Shikime: 270 Kodi i produktit: Çaji i mëngjesit për dobësim
Statusi: Në stok
0shitje
19.90€ Liruar nga Taksa: 19.90€
Sasia: Shto në shportë
Ky produkt ka sasinë minimale të 4

Porosit tani:

Në numrat e telefonit: 044 / 049 -260-900

Si dhe në viber:     +383 44 260 900

 

Posted by Cityshop.tv on Wednesday, August 30, 2017

Cityshop ёshtё kompani e shquar nё fushën e Teleshopping, e cila ka në fokus konsumatorin dhe shërbimin e plotë ndaj tij duke filluar nga marrja e porosisë, paketimi, e deri tek distribuimi, përfshirë këtu edhe shërbimin postar.

Çaji i mëngjesit për dobësim

 

Caji i mëngjesit është i gjithi me përbërës bimor natyral, i krijuar me formulë të veqant për të rritur nivelin e energjisë tuaj për tërë ditën, përshpejtonë metabolizmin dhe ndalon urinë tuaj.

Caji i mëngjesit konsumohet qdo mëngjes të cilin mund ta pini gjithashtu përderisa hani mëngjesin.

Mund ta pini të nxehtë ose të ftohtë si dhe mund ti shtoni limon ose mjaltë përgjatë kosumimit të cajit.

Ky çaj është 100% natyral, nuk përmban asnjë aditiv, kafeinë, lactose ose sheqer.

Pse mund te humbni peshë me çajin e mëngjesit?

Shkaku i përbërësve të tij të shumëllojshëm dhe shumë funksional ju i ndihmoni trupit tuaj të hiqni yndyrnat e tepërta, shkrirjen e dhjamit, përshpejtimin e metabolizmit, pastrimin dhe rigjenerimin e lëkurës dhe shumë efekte tjera jo vetëm për humbje peshe por edhe për një trup të shëndetshëm .

Përbërësit e cajit:

Çaji Oolong: ndihmon në humbjen e peshës, gjë e cila vjen si pasojë e stimulimit të metabolizmit duke bërë djegien e yndyrave dhe ndër të tjera ul edhe kolesterolin në gjak

Caji I gjelbert: përmirëson eliminimin e yndyrave dhe vë në lëvizje metabolizmin. Hulumtimet kanë vërtetuar që veçoritë aktive të çajit të gjelbër dukshëm ndikojnë në zvogëlimin e konsumit ditor të kalorive

Manaferrat Goji: Jane te pasura me fibra, permbajne shije te embel, te cilat permbajn sasi shume te vogel te sheqerit dhe perdoren si zevendesues I tij.

Xhenxhefili: Ndihmon për të humbur peshë në mënyre të shendetshme.

Osmanthus I embel: permbajtja e melanines ne kete bime si dhe koncentrimi I larte I antioksidanteve parandalon plakjen tuaj si dhe I jep cajit nje shije te embel dhe freskuese. Permirson dhe rigjeneren lekuren tuaj, detoksifikon trupin dhe I ndihmon trupit per heqjen e rreziqeve me diabetin.

Roolbos: Permirson nivelin e shendetit te zemres dhe lufton kunder kancerit me ndihmen e permbajtjen se antioksidanteve.

Gjethet e zambakut: shkrijne yndyrnat.

Gjethet Mint: Ndihmon ne qetsimine e problemeve me stomakun dhe pershpejtimin e procesit te tretjes.

Trëndafili: Ul ose zvoglon irritimet nga enzema dhe eshte e pasur me vitaminën C.

Nuk preferohet për gratë shtatzëna apo gratë që ushqehen me gji fëmijët e tyre.

Përmirëson lëvizjen tuaj të zorrëve dhe djegien e dhjamit duke ushqyer trupin tuaj me të gjitha enzimat natyrale, vitaminat, mineralet, mikro-elementët dhe fibrat. Ndihmoj ne detox te trupin tuaj duke hequr mbeturinat e padëshiruara në zorrë tuaj dhe ju jap më shumë energji.

Të gjitha kombinimet e këtyre përberësve nuk na ndihmojnë vetem për humbjen
e peshës, por edhe për të rritur imunitetin tonë.
Ne mund të mbajme një shendet të mire dhe njekohesisht edhe të humbim
peshen e padeshirueshme.

Nuk ka komente lidhur me këtë produkt.

Shkruani komentin tuaj

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: HTML nuk është e përkthyer!

Vlerësimi: Keq           Mirë

Shkruani kodin në kutizën e dhënë më poshtë: